Skocz do zawartości

Jak wy to myjecie?? Cleaner dedykowany do skóry czy normalnie APC?


radziu797

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączam się do pytania.

Mam podobne elementy w Volvo rodziców do ogarnięcia i nie wiem czym zadziałać żeby nie zrobić krzywdy :) 

Cleaner do skóry Colourlocka czy APC w delikatnym stężeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim BMW(E91) niby pakiet skora,i fotele faktycznie ale boczki to wygladaja podobnie jak u kolegi taka niby skora.Znajomemu robilem niedawno nowego Mercedesa GLC i tam te boczki to calkiem do skory nie podobne :?Ale fachowcem w dziecinie skor nie jestem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pit_Krk napisał:

W BMW nazywa się to SENSATEC. Bardzo delikatne tworzywo.

sensatec to jest powloka ktora niektore plastyki wewnatrz sa pokryte i faktycznie sa bardzo delikatne i schodza :huh: ale boczki mam z takiej ala skory,a moze to i skora :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mnie sie https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=163&t=254626    zle sie zrozumielismy,Sensatec to faktycznie pseudo skora ale ja mam pakiet skora dakota ale boczki juz nie sa z tego samego materialu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pit_Krk  sorry zle zrozumialem ;) Odebralem ze skore w BMW nazywasz sensotec,a to faktycznie jakies inne tworzywo pseudo skorzane.Ja mam pakiet skora Dakota ale boczki choc w tym samym kolorze to wygladaja na co innego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radziu797 

Przekopiowałem do swoich notatek rady z forum (chyba autorstwa kolegi muzycom) dotyczące podstaw pielęgnacji skór. Stosując się do nich nic złego swojej skórze nie zrobisz.

1. Każdy środek sprawdź zawsze na niewidocznym miejscu 
2. Użyj szczoteczki do czyszczenia 
3. Nie przemaczaj 
4. Nie doprowadzaj do szybkiego odparowania środków 
5. Nie nakładaj niczego bezpośrednio na skórę 
6. Nie zostawiaj żadnego środka czyszczącego na powierzchni skóry 
7. Daj skórze wyschnąć przed aplikacją odżywki 
8. Środki zawsze stosuj oszczędnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne wszystkim za pomoc i odpowiedzi, w takim razie zastosuje lepiej cleaner do skóry . A sluchajcie tak przy okazji jak wypolerowac piano przy wyświetlaczu? Słabo widać ale w koło zegarów jest ramka z piano. Wy to obklejacie taśma chodzi mi o wyświetlacz i delikatnie ręcznie polerujecie czy jak ?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.