Skocz do zawartości

Zestaw kosmetyków do przygotowania lakieru pod wosk


Fudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ! :)  Pacjent to BMW E34 94 rok cosmosschwarz metalic (czarny). Zestaw mam taki:

- Mycie aktywna piana (TENZI)

- Szampon do mycia (TENZI Auto Szampon)

- Usuwanie smoły (TENZI TG CLEANER)

- Deironizacja (TENZI DETAILER KRWAWA FELGA)

- Glinka (ADBL Clay Sponge) + Szampon z woda

- IPA (TENZI IPA Cleaner)

- I tutaj mam pytanie, chciałbym cleaner najlepszy do tego wosku i lakieru. Dużo osób poleca mi Poorboy's black hole, jednak inni ADBL AIO, a jeszcze inni Menzerne 3w1. Już mam głowę kwadratowa od tego co będzie najlepsze, co długo się utrzyma z tym woskiem, jaki będzie najlepszy look. Co wy mi polecicie i jakie będą tego skutki ? (tzn jak to wpłynie na look i trwałość)

- Wosk (Soft99 Fusso Coat 12 Months Wax Dark Colour Wax)

- Chciałem może jeszcze na to nałożyć TENZI DETAILER CERAMIC WAX bo będe miał w prezencie, ale nie wiem czy jest sens

Z góry dziękuje za pomoc ! Niech ciepło wreszcie przyjdzie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fusso polezy i znacznie dłużej,jeśli 4 miesiące Cię zadowolą to możesz jakiś inny wosk Soft99 wybrać,dający więcej do koloru czarnego np.kiwami/block water czy Authentic A co do Cleanera to poczytaj wątek dedykowany im i wybierz jest tyle tego ;) osobiście polecilbym Perfect Polish od AW 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 16.03.2018 o 17:57, menior napisał:

możesz jakiś inny wosk Soft99 wybrać,dający więcej do koloru czarnego np.kiwami/block water czy Authentic

@Fudi @menior  - fajną propozycją, zwłaszcza na początek przygody z kosmetyką, będzie Dark & Black Wax z naszej oferty. Daje bardzo fajny look dzięki zawartości naturalnej Carnauby, łatwo się z nim pracuje i jest w naprawdę dobrej cenie :good: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Soft99 napisał:

@Fudi @menior  - fajną propozycją, zwłaszcza na początek przygody z kosmetyką, będzie Dark & Black Wax z naszej oferty. Daje bardzo fajny look dzięki zawartości naturalnej Carnauby, łatwo się z nim pracuje i jest w naprawdę dobrej cenie :good: 

O ile mi wiadomo to we wszystkich wymienionych przeze mnie produktach jest jakaś zawartość carnauby a w Authenticu powinno być teoretycznie najwiecej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Fudi napisał:

Niestety może się źle do tego zabrałem ale Fusso juz mam zakupione :( 

I bardzo dobrze ;) Fusso to mocarz zima i nie tylko,jak masz kaprys to sobie dokupisz cos na lato a jak nie to i Fusso da rade caly rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem, a nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, więc zapytam tutaj. Pod wosk położyłem ADBL AIO maszynowo i na to soft 99. Po ADBL był super efekt, po nałożeniu wosku zostały mi straszne smugi, co z tym zrobić ? docierać dalej ? czy jakieś magiczne triki ? Licze na złota rade, bo moja babcia super wyglada do czasu jak nie zaświeci na nią słońce lub światło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.