Jump to content

Roczny samochód i problem na masce


Recommended Posts

Witam

Niedawno kupiłem samochód, ma niespełna rok, przy zakupie widziałem że coś jest na masce ale skupiłem się przy zakupie na innych rzeczach w aucie. Teraz widzę że to jest grubszy problem. Chodzi o ślad prawdopodobnie po ptasiej kupie i ślad jaki zostawił poprzedni właściciel w czasie usuwania kupy. Nie wiem czy to pomoże w odpowiedziach ale na mokrym, nie widać rys widać jedynie mniejszy ślad po kupie. Rysy widać dopiero na suchym i pod pewnym kątem patrzenia. Lakier na masce oryginalny, fabryczny grubość ok 100-110. Powiedzcie co można z tym zrobić bo na początku to mnie nie ruszało ale teraz mi to przeszkadza szczególnie że auto prawie nowe i nie ma innych defektów. Kto w Łodzi lub okolicach może pomóc, bo sam raczej się za to nie zabieram. 

fb646497ecbe1dc2gen.jpg

81cfa89ae7e2cd77gen.jpg

5f415e6375bd5d11gen.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Resztki kupy nie są aż takim problemem zdaje sobie sprawę że wszystko może nie zejść. Irytujące są te zarysowania wokół. Jak się przykurzy to nie widac rej kupy bardzo ale zaraz po myciu to nieładnie to wygląda. Jak ktoś jest z Łodzi to pisać co, jak,, gdzie i ewentualnieza ile na PW.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.