Skocz do zawartości

Odświeżenie tapicerki welurowej


Mev

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie, zostala odklejona. To taki mega hardcorowy przyklad ale daje do myslenia, zeby do pewnych rzeczy jednak podchodzic ostroznie. I nie zapominajcie o tym, ze jesli producent zaleca sprawdzic produkt w niewidocznym miejscu to sprawdzamy i czekamy na efekt, a nie od razu jedziemy po calosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedowiarki...a podobno miała być wymiana doświadczeń...Sprzęt to nie wszystko , liczy się wiedza i doświadczenie...a tak na serio szkoda Zielonej Góry,żonki,Falubazu i moich stałych od lat klientów.No i dziękuję za za winszowanie od Juliana i Macieja.PEACE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jeśli chodzi o czyszczenie, ja również eksperymentuję z produktami ze środkowej półki. Ale czyszczenie traktuję jako zabieg.. oczyszczający. Zaś nie mam koncepcji jak odświeżyć tapicerkę (czarną), aby nabrała głębi koloru (czyli nie była taka wypłowiała). Inna sprawa, czy jest jakiś sposób na bezpieczne jej barwienie (gdy auto stało często na słońcu to na czarnym poszyciu to widać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.k., to jest problem właśnie w oplach ze tapicerka bardzo płowieje. Nie zauważyłem aby inne marki miały z tym kłopot. Sa dwie metody aby zapobiec temu zjawisku: założyć pokrowce lub przyciemnić szyby :D Ale to jeszcze przed ,jeśli już wypłowiała to chyba nie da się nic zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej astrze też ten materiał nie jest taki ciemny jak kiedyś( widać pod zagłówkiem tylnym jak powinno być). chętnie poznam metodę odzyskiwania koloru:D ale wdg mojej wiedzy, to bez farbowania nie ma takiej możliwości..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ponownie proponuję sprawdzić zestaw Sunbeam(Raypath)mało wody ,dużo szarego mydła .

 

Też używam tego systemu generalnie bardzo chwale sobie to ale jest drogie w zakupie i kurcze przy codziennym użytku po pół roku tak naprawdę do wymiany ale polecam bo do tapicerki jak najbardziej jak by ktoś chciał widzieć efekt to mam chyba zdjęcia dwóch czy trzech samochodów wyczyszczonych tym sposobem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do prania/odświeżania tapicerki nie tylko welurowej używam takiego specyfiku o nazwie Zoom produkowany przez Amway.

Prałem Megankę, Corsę, Xsare, BMW 7'ke i elegancko wszystkie plamki większe i mniejsze spokojnie znikały. Środek w miare wydajny. Fajnie było widać efekty w BMW gdyż tam środek auta jest kremowy :-]

Rozrabiałem płyn, wlewałem do pojemnika od płynu do mycia okien, spryskiwałem tapicerkę, czekałem 2-3 minutki i suchym ręcznikiem wycierałem. Efekt ok.

Ogólnie tym środkiem można czyścić w sumie wszystko co da się czyścić na mokro przy czym zaznaczam, że nie ma tutaj zastosowania zasada "coś do wszystkiego jest do niczego".

 

Zoom by Amway

 

środek do kupienia na allegro, cena ok 30 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.