Skocz do zawartości

Prośba o sprawdzenie zestawu do wnętrza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na chwilę obecną potrzebuje zająć się wnętrzem samochodu. Poniżej przedstawiam propozycję mojego zestawu, być może nie są to produkty z wyższej półki ale.. chyba lepsze to niż plak i k2 tapis. Ewentualne sugestie nie łamiące regulaminu proszę na pw.


 apc do wyszorowania kokpitu - Nielsen Cyclone Apc
 dresing do zabezpieczenia kokpitu - Poorboy's world Natural Look
tapicerka, dywan i podsufitka - Nielsen Nap Extra
szyby - Shiny Garage Perfect Glass Cleaner

do szorowania kokpitu jakaś szczotka - interior brush
do nagładania dresingu - aplikator piankowy
do polerowania mikrofibra z tesco...

pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ogarnięcia wnętrza może być,brakuje mi tylko jakiegoś pędzelka do kokpitu,szczotka to raczej do tapicerki,aplikator do dressngu leiej mf niż piankowy i NL na co niektórych plastykach daje efekt zbyt błyszczący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lewockir Tak jak kolega wyżej brakuje pedzelków. Kup sobie małego i średniego Adbla są bardzo fajne do wnętrza i w niezłych cenach. Mały będzie dobry no: kratki wentylacji i ciasniejsze miejsca w desce . A średni na większe powiesznie deski. Myślę że proporcje 1:8 będzie odpowiednią na pierwszy raz. Jak coś cięższe 1:5. Aaa odnośnie Natural Look to fajny efekt mega przyciemnia. Ale mocno ciagnie kurz są lepsze dressingi a podobny efekt .Np; ADBL WoW. A jak lubisz bardziej matowe wykończenie to Funky Witch ma fajny dressing do wnętrza. Nowość od Detailer's Magic też fajny i dobrze przyciemnia nawet na jasnych deskach . Matowe wykończenie daje też mało popularny tutaj, Good Staff Pantera dressing. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za tyle dobrych informacji, rzeczywiście szczotka może być za ostra do kokpitu, @Qlimaxss cenna informacja (mieszkam na wsi..ciągła walka z syfem z pól) i zmieniam na inny być może ten adbl. @menior mf tzn? jeszcze slangiem nie operuję ;)

 

pozdrawiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lewockir napisał:

:oops: ale siara .....:D
czyli dwie mikrofibry jedna do nakładania druga do polerowania

Nie wiem co chcesz polerowac w kokpicie:D ale miałem na myśli aplikator z mikrofibry do nakładania dressingu i szmatka z mikrofibry do usuwania pozostałości po APC(wilgotna) kolejna sucha może się przydać gdybyś uznał że dałeś za dużo dressingu lub efekt jest zbyt tlusty/blyszczacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lewockir Kup sobie z 2 aplikatory mikrofibrowe do nakładania dressingów . z 5 Mikrofibr mogą być budżetowe po 3-4 złote zwykle maja po 320 gram i do wnętrza będą idealne  . i są tez 380 w granicach 4 - 4.20 zł w sklepach u naszym partnerów . Są nawet programy lojalnościowe w których po zapisaniu i założeniu konta na stronie sklepu. Możesz liczyć na rabat parę procent. Jeśli nie chcesz godzinami wczytywać się w poradniki lub posty zamieszczane tutaj . Polecam ci wejść na YouTube i wpisać Mxnowicki są tam filmy z poradami odnośnie naszej pasji co sporo ułatwia;). I są to rady bardzo doświadczonego detailera. Który naprawdę mega fajnie opowiada;) .I można  go słuchać godzinami .:mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@alexander.p  Można wiedzieć z jakiego powodu? W APC Pro nie pasuje mi w sumie głównie jego zapach, a w sumie to prawie brak jakiegokolwiek zapachu :D Ale swoją rolę spełnia tak, jak ma spełniać - nawet domył grzyba na fugach w ubikacji :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak kolega przeszłem z ADBL  APC Pro na Excede,powód ? W moim przypadku butelka :D ta od ADBL się cała zniekształcila co się średnio na półce prezentuje,sam APC bardzo dobry i zapach cytrusowy mi odpowiadał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Good stuff ma jakis patent co do zapachow ;) Testowalem ostatnio lubrykant do glinki i zapach mega jak na produkt tego typu,mialem tez wczesniej cos na owady i podobnie o ile pamietam,do tego bardzo dobra jakosc samego produktu,dobra cena i jakosc butelki/triggery,bede musial inne produkty przetestowac ;)

  • Lubię to 1
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.