Skocz do zawartości

Dobry zakład lakierniczy [Warszawa lub okolice]


Rafał1995

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

@Rafał1995, ja polecę ASO Kometa na Płowieckiej. Oddawaliśmy tam Golfa w czarnej perle LC9Z dwa razy. Temat pierwszy to wymiana błotnika przód - malowanie na ostro bez cieniowania elementów. Sprawa druga to zderzak tył. W obydwu robotach wyszło perfekcyjnie. Mora jak fabryczna, odcień dobrany idealnie, że nie zauważysz różnicy w żadnym świetle. Fakt, że za element liczą sobie chyba 800zł, ale nas to zbytnio nie interesowało przy OC :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Auto robiłem w Bieniewicach pod Warszawą w PHU Autocentrum Sławomir Steleblak i każdemu gorąco polecam. Kolor nie odróżnia się, robota wykonana bardzo dobrze, ziarno na lakierze jest jak fabryczne, a i struktura lakieru jest na prawdę ładnie wylana (dodam że czarna perła w Hondzie to również zmora lakierników, szczególnie tych z ASO w Markach). Ceny są przystępne jak za tak fachową usługę. I chyba to co najważniejsze, kontakt z właścicielem jest świetny, nie robi problemów, mówi jak jest i jest bardzo czasowy. A i dziękuję koledze z forum, który podesłał mi namiary na ten zakład. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto zajmuje się malowaniem plastików w okolicach Wawy. Potrzebuję pomalować kilka elementów na czarno. Macie może kogoś takiego?

Dzięki z góry :-D

pozdrawiam, acidmk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Pozwolę sobie odkopać temat :)

Szukamy lakiernika, chętnie blisko Warszawy ale za dobrym artystą pojedzie się i w całe mazowieckie.

Wiem, że uzyskanie równomiernej struktury, identycznego odcienia to kwestia chęci i umiejętności. Niektórzy z Was prowadzą studia detailingowe i widują różne 'robótki'. Macie kogoś wartego polecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zostawiam dla potomnych: Raszyn, Niska 17 - pewnie zależnie od okresu i ilości zleceń z ubezpieczenia (one chyba mają pierwszeństwo) czeka się dość długo. Robione były tam dwukrotnie ode mnie dwa auta. Na ponad 20letniej Maździe nie widziałem, żeby nowo położony lakier jakkolwiek różnił się od fabrycznego, po ponad roku nic się nie dzieje z nim nie dzieje. Na drugim również wszystko wygląda bardzo dobrze. Obecnie cena za malowanie elementu 600-800 złotych, także niezbyt tanio, ale jeżeli chodzi o jakość jest naprawdę super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.