Skocz do zawartości

Zakup nowego samochodu


vanquisz

Rekomendowane odpowiedzi

g.pajak napisał/a:

czarny

 

 

g.pajak napisał/a:

całym dniu picowania

 

 

a na drugi dzień jeśli nie masz garażu zrobisz tak :zly: :zly: :zly: :zly: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

 

Akurat garaż mam :P

 

a na białym nie widać kurzu :-] :-]

No to jest jakiś argument :good:

Ostatnio właśnie Hyundai w błękitnym kolorze, jak ten na pierwszej focie, zwrócił moją uwagę na drodze :-]

 

No właśnie nie mogę go "ustrzelić" na żywo. Widziałem go tylko raz na parkingu lotniskowym, ale był już wieczór i mało światła, także ciężko było ocenić :/

 

[ Dodano: 24 Czerwiec 2013, 20:10 ]

po dwóch kolejnych białych autach stwierdzam że już bym wolał wrócić do czarnego przynajmniej widać efekty pracy...

No właśnie takiego rozczarowania chciałbym uniknąć, lepiej się uczyć na cudzych błędach ;) Z drugiej strony to było by już moje czwarte czarne auto pod rząd - już mi się trochę opatrzył ten kolor :kox:

 

Ponawiam jeszcze pytanie jak z twardością lakieru na nowych Hyundai'ach? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem biały i naprawdę ciekawie wyglada ten samochód w takim kolorze:) :good:

 

[ Dodano: 24 Czerwiec 2013, 21:16 ]

Ponawiam jeszcze pytanie jak z twardością lakieru na nowych Hyundai'ach? :o

 

mam wrażenie , że w tych nowych samochodach to miękkie są lakiery, chociaż nie wiem do końca jak w hyundaiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.7 napędzany mazutem :kox:

mi jakoś te hyundaiowe klekoty nie przypadły do gustu, ale jak ktoś wiele km robi to na pewno lepsze nisz benzyniak. Dwa lata temu jechałem Elantrą i i40 w dieslu i w moim odczuciu Elantra lepiej się zbierała niż i40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies fajne OEM'owe felgi i jakieś springi np. -40 ;)

Auto służbowe więc tego typu fiku-miku nie wchodzi w grę ;)

hyundaiowe klekoty nie przypadły do gustu, ale jak ktoś wiele km robi to na pewno lepsze nisz benzyniak

Choć bym nawet chciał to nie mogę wziąć benzyniaka. Takie mam "Car Policy" w firmie. Jest też wymóg, że kombi :dontknow::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIA Optima jak dla mnie wygląda ciut lepiej, ale nie ma kombi... :)

...pisałem nawet do szefa w Niemczech w sprawie Optimy o "przymknięcie oka", ale nie wyszło, powiedział tylko "keine Chance" :dontknow:

 

Wg. mnie wyjątkowo udane auto jeśli chodzi o wygląd :song::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooj, Hyundai w dieslu... Wujek ma i przeklina jak tylko może. Psuje się cały czas, co chwila jakieś przedziwne rzeczy, a jeździ bardzo dużo ze względu na pracę więc tym bardziej wkurza jak na drugim końcu Polski fura siada. U jego kolegi z pracy to samo. Laweciarze też zawsze rzucają, że nie pierwszy raz się trafia :P Wcześniej miał Aurisa i przez 300 tyś km tylko jakieś gumy drążków zmienił (coś musi rekompensować paskudne wnętrza toyot :P )

 

A Optima faktycznie 'jak nie KIA' :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120-130k zł
no nie żartuj... :shock:

 

Ostatnio sprzedawałem klientowi Insignie BiTurbo Sports Tourer + pakiet z ksenonami + pakiet navi + pakiet biznes i inne pierdoły za 135tys. brutto.

 

Z tym, że auto ma 195KM a nie 136KM :) Ja widzę po handlowcach Masterlease którzy jeżdżą tymi samochodami to mówią że w trasie szału nie robi - ale do miasta taki hyundai to spoko.

 

g.pajak odezwij się na PW gdzie robisz wynajem i czy ze względu na "car policy" w wybranej firmie przez centralę - no i ile taki hyundai kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooj, Hyundai w dieslu... Wujek ma i przeklina jak tylko może. Psuje się cały czas, co chwila jakieś przedziwne rzeczy, a jeździ bardzo dużo ze względu na pracę więc tym bardziej wkurza jak na drugim końcu Polski fura siada

To akurat jest parametr, który w moim przypadku, mówiąc wprost... :-] mam tam gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę :mrgreen:

Po pierwsze jak brałem Lagunę też każdy ostrzegał, a ani jednej awarii, która by mnie unieruchomiła nie miałem :song:

Po drugie, nawet jak by miał się psuć co 10k km jak każdy mówi, firma ma mi zapewnić auto zastępcze w ciągu godziny przez 24h/d. Także jedyne co mi grozi do dłuższy postój na odpoczynek ;) Działa to świetnie, (co sprawdzili koledzy z firmy, użytkownicy Golfa i Passata :lol: ) - auto zastępcze pojawia się do godziny, nawet w nocy ;)

 

Tak więc rozumiem obawy kogoś, kto kupuje auto prywatnie, ale w moim wypadku, spalanie i awaryjność ma znaczenie zupełnie drugorzędne ;):dontknow:

Ale troche zdziwiła mnie cena takiego hyndai, w miare wyposażony i dobry silnik to koło 120-130k zł :o

Zgadza się, mój egzemplarz ok 120 k zł, wg cennika bez zniżek. Ale firmy typu Arval, LeasePlan, MasterLease, mają swoje cenniki i kupują

Ostatnio sprzedawałem klientowi Insignie BiTurbo Sports Tourer + pakiet z ksenonami + pakiet navi + pakiet biznes i inne pierdoły za 135tys. brutto.
...
przez centralę

Prosiłem o wycenę Insingi i w porównania do Hyundai'a wyszedł golas :dontknow:

 

Prosiłem o wycenę Insigni i w porównaniu do Hyundai'a wyszedł golas z silnikiem 130km. Nie wiem dokładnie jak oni wyliczają ratę wynajmu, ale sama cena zakupu auta ma się nijak do tego :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, moja decyzja zaważyła :D

 

Niech i tak zostanie, dzięki ;)

 

[ Dodano: 25 Czerwiec 2013, 20:19 ]

Jak mi się marzy, żeby wejść na stronę, zrobić konfiga i wysłać do salonu zamówienie :mrgreen:

Ale to nie ja, tylko pracodawca mi zamawia :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.