Skocz do zawartości

Zakup nowego samochodu


vanquisz

Rekomendowane odpowiedzi

rs8, chyba trochę za małe jak dla mnie, przez co wątpliwe jest pewne prowadzenie na zakrętach nawet na jakimś kicie.

 

Dochodzi do stawki Golf IV 2.8 24v 4motion. Golf to golf, nie ma co się spuszczać, ale... :kox:

To i Leon cupra I (2,8 4motion)

A co do e36 to po prostu trzeba się przejechać :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi z 2.2T

 

o, to to to :D

Tylko to już technologiczny dinozaur, z racji wieku dużo usterek i ciągłe problemy z podciśnieniamy :/

A poza tym na S2 mnie nie stać a reszta (c3/c4) nie ukrywajmy ale to kanapy nie mające nic wspólnego z szybką jazdą po zakrętach ;)

 

 

To i Leon cupra I (2,8 4motion)

drogo Panie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k24, Za te pieniądze to bym brał np. A4 B5, BMW 3 e36, Golf, Bora, Toledo

Jak BMW to bym brał coś od 2500cm3 , ale pozostałe auta to 1,9 TDI 130KM lub 150KM + zmiana programu i taka e36 już klęka ... 8-)

BMW napęd tył a pozostałe są przód lub 4x4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję wystartować z lotnego m3 e36 vs golf gti 300+ i powyżej 180 zacząłem mu uciekać, wątpię by jakiś klekot dał radę 328, nawet 200 konny.

Poza tym przyjdzie zakręt, kierownik klekota będzie musiał znaleźć odpowiedni bieg, potem walczyć z podsterownością by już po oddaleniu się przeciwnika założyć zasłonę dymną na prostej i gonić dalej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale jak już ktoś umie ( na pewno nie jestem to ja :lol: ) to już różnica jest :evil: No i sam rozumiesz chyba jaki jest fun z jazdy rwd/fwd, bo ja nie widzę sensu kupowania samochodu dla przyjemności, który ma tanie rozwiązanie mające na celu zmniejszenie kosztów produkcji przy okazji pogarszając osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak BMW to bym brał coś od 2500cm3 , ale pozostałe auta to 1,9 TDI 130KM lub 150KM + zmiana programu i taka e36 już klęka ... 8-)

a3 1,8T po programie objedzie taką e36, natomiast tdi, po samym sofcie nie ma raczej szans... tym bardziej na kilku winklach... Chyba że ktoś wyciągnie z tdi ponad 200koni i bardzo dużo niutków - wtedy będzie to jechać, natomiast sprawne 328 e36 ma koło 7 do setki.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 328 po zmianie dolotu i programu ma schamowane 204 km/ 300 nm.

Miałem okazje mierzyć sie z leonem chipowanym na 200 km, e92 320d performance 200 km i innymi dieslami porownywalnej mocy. Wszystkie dostały baty nawet na mokrym. Może dużym plusem jest szpera. Trudno powiedzieć.

Niech m ktoś nie mówi ze 328 dostanie od 1.9 diesla.

Jak ja wrzucam 3 to on ma już 5 :)

I jeszcze jedno 328 mimo 5 biegowej skrzyni rozwija 250km/h.

1,9 diesle przy 200 już kwiczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No TDI podkręcone na 200KM to już wymiata ;) zobatrzecie również na inne filmy tego użytkownika

 

Panowie ja wiem że każdy chwali swoje :P

 

Co do BWM to miałem kiedyś e46 oczywiście R6, nie mogę powiedzieć złego słowa o tej marce, miałem już chyba ze 10 aut wszystkie benzyniaki, raz kupiłem diesla i już przy tym na pewno zostanę, a to zasługa momentu obrotowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to wciąż 4cylindrowy diesel,który robi kle kle kle :/

W trasie owszem lubie diesla,moment cisza i fajnie.

Ale na małe przebiegi czy świrowanie po winklach diesel zupełnie się nie nadaje,a bo to lag itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ultratouch, popieram Saaba, niektórych kompy są praktycznie w standardzie stand alone. Co oznacza, że za pomocą programu można znacznie podnieść moc. Jak dorzucić trochę większe turbo z innego silnika Saaba (2.3 chyba) i zaworek to już można coś wyciągnąć.

Kolega z 2.3 w 9-5 wyciągnął 253 KM i 449 Nm zmieniając tylko program i turbo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z opiniami tych co polecaja bmw e36 328 !

 

Do tego kolektor od m50 zakladasz + ew. wydech dolot program i masz swietnie prowadzące się auto na dodatek rwd i szpera też jest. Jeśli ma być fun to w takiej cenie tylko bmw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach czego nie kupować :mrgreen: Ups, wygadałem się na samym początku 8-)

 

Wpadłem dziś do Hondy, żeby przejechać się na świeżo tym :

 

IMG_2242.jpg

 

Jeździłem 2.0 w manualu, czyli to samo co "upala" na codzień mamuśka.

 

Miało być długo i poetycko, ale jestem tak zawiedziony, że nawet nie chce mi się sklecić paru zdań, chyba że ktoś na prawdę pragnie :mrgreen:

 

Nie wiem co się dzieje, ale gdzie nie pojadę na jazdę testową to wyjeżdżam ze smutną miną. Chciałbym wysiąść z jakiegoś auta, jak ze znanego zielonka ew. białej damy z bananem na twarzy i po cichu zastanawiać się czy za 8-10 lat uciułam na takiego potwora. Tutaj :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.