Jump to content

Zwalczanie rdzy na ramie


bolix

Recommended Posts

Forumowicze mam do Was takie pytanie, jak poradzić sobie z rdzą na ramie samochodu ciężarowego, jest to powierzchowne i nie wymaga całościowego czyszczenia . Co możecie polecić ? Jakieś środki do usunięcia rdzy, zabezpieczenia , podkład ? 847003693_18_1080x720_bdf-do-zabudowy-ko[/img]

Link to comment
Share on other sites

Oczyścić rdze możliwie najlepiej jak się tylko da a na to podkład epoksydowy tylko nie w spray jednoskładnikowy a normalny z puszki dwuskładnikowy a potem na to farba jaką tam sobie chcesz. Do czyszczenia 3M ma fajne krążki specjalnie do takich zadań, od biedy drucianka też może być, wiadomo najlepszą opcją było by piaskowanie ale nie zawsze jest to w naszym zasięgu.

Link to comment
Share on other sites

Można, nie zaszkodzi :) Tak wogóle to Novol wprowadził jakąś farbę odporną na zarysowania to się chyba nazywa Cobra truck beliner, przy takiej ramie gdzie rdza wyłazi od uszkodzeń mechanicznych lakieru to było by dobre rozwiązanie, a przynajmniej tak mi się wydaje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.