Skocz do zawartości

Wózek narzędziowy


patol

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś z Was ma i poleca jakiś wózek narzędziowy. Chcę w końcu wszystko sobie poukładać w jednym miejscu, ale im dłużej szukaj to mniej wiem.

Generalnie chcę przeznaczyć około 1000zł. Jak będzie warto coś tam mogę jeszcze dołożyć. Myślałem nad markami: Farys, Yato, Beta, Vorel?

Co o nich sądzicie? Może jakiegoś innego producenta polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6937775241 tutaj masz farysa na portalu aukcyjnym do tego dokup wykładki plastikowe pod narzędzia i w 1000zł się zmieścisz. Wkładki narzędziowe wpisz w google. Ew możesz kupić taki z radyjkiem ale bez wkładek  https://www.olx.pl/oferta/szafka-warsztatowa-wozek-narzedziowy-stol-z-radiem-fv-new-sklep-jakosc-CID628-IDo7ZJQ.html#dfcfc09835

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 1000zl bedzie ciezko. Za nieco ponad 1000zl czesto mozna spotkac ten sam wozek robiony dsamroznych firm. Ja w firmie na sprzedaz mam airpress a taki sam widzialem w selgrosie pod ina marka.

Kiedys pracowalem na wymianie oleju i uzywalem KS Tools. Super sprzet. Jesli sie noe popsuł jakosciowo to za 2000zl masz fajny wozek z narzedziami. 

Pływak moja firma sprzedaje wózki i narzędzia USAG. Chyba bratnia firma z Facoma. Super mają narzędzia ale cena jest zaporowa dla wiekszosci warsztatow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wilk30 napisał:

do tego dokup wykładki plastikowe pod narzędzia

osobiście nie podpasowały mi plastikowe wkładki które kupiłem razem z szafką, wykorzystałem z zestawu tylko jedną pod nasadki i to jeszcze po przeróbce. Według mnie lepszym rozwiązaniem jest pianka kauczukowa  trochę wysiłku i cierpliwości, nożyk tapicerski i wycinamy formę idealną pod narzędzia jakie posiadamy ;) FILMIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.