Skocz do zawartości

Herrenfahrt Rupes zestaw


Dgchannel

Rekomendowane odpowiedzi

Temat chciałbym rozpocząć od pytania do Was odnośnie informacji o marce herrenfahrt, wiem, że w naszych sklepach dostępna jest od niedawna ale z opisów wnioskuję, że to coś na wzór swisvax'a czy zymöl'a. Jestem Ciekaw ponieważ podczas szukania odpowiedniego zestawu maszyny da Rupes lhr15 mark2 trafiłem na sety, które poza polerką mają pasty i mikrofibry ww. marki, przyznam, że opcja ta najbardziej mi odpowiada bo maszynę mam zamiar używać z cleanerem essence więc oryginalnych past nie potrzebuję a cena jest jak za samą polerkę w pl. Wstawiam link do strony i mam nadzieje, że nie łamię przepisów:

https://herrenfahrt.com/de_en/rupes-lhr15-mark-ii-welcome-set

Jak oceniacie taki set?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Essence to słaby podkład pod sam wosk z moich obserwacji. 25g wosku to trochę mało. Firma raczej bez tradycji i chyba jej bliżej kategorią do AF niż SV czy Zymola - na stronie firmy info, że założyło ją dwóch młodych gości, raczej doświadczenia w tworzeniu wosków tak dużego nie mieli. No i patrząc na filmiki na YT to jakieś strasznie słabe krople ma ten wosk nawet po aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

wosk mega wymagający zarówno w aplikacji jak i docieraniu raczej nie dla nie wprawionego pasjonaty, jeśli jesteś zainteresowany mogę odsprzedać mało używany zestaw za sporo mniejszą kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@e36ace zależy mi najbardziej na maszynie najlepiej z torbą, wosk to tylko dodatek, który nie jest mi niezbędny bo pewnie nawet nie zostałby w najbliższym czasie użyty z choćby powodu pory roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.