Skocz do zawartości

Pre-wash z opryskiwacza. Jaka chemia i stężenie?


clavikord

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na chwilę obecną jaką pianę/pre-wash i w jakim stężeniu polecacie do opryskiwacza?

W wersji do samochodu zabezpieczonego i niezabezpieczonego, żeby nie narobić jakichś szkód w postaci np. wyblaknięć na plastikach zewnętrznych.

Z tego co czytam, dość ciekawym wyborem jest ValetPRO Advanced Neutral Snow Foam w stężeniu 50ml na litr ciepłej wody - popieracie?

Ze względu na warunki samochody myję zawsze na myjni bezdotykowej (oczywiście używając tylko wody zdemineralizowanej i 2 wiadra) i wygodniej by mi było korzystać z opryskiwacza do pre-washa niż z ręcznej pianownicy.

Szukałem po różnych działach i nie znalazłem w miare konkretnej odpowiedzi, a jak już to były stare posty a zakładam, że doświadczenie forumowiczów jest obecnie duużo większe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to to akurat wiem, czytałem wszystko - ale tym produktem nie jestem zbytnio zainteresowany. Widziałem tam informacje na temat stężeń - czy mniej więcej podobne stężenia można stosować w przypadku innych produktów sygnowanych jako aktywna piana? Np. ADBL Yeti, Tenzi (ta rożowa - nie pamietam jak się nazywa), czy własnie VP o której pisałem w poprzednim poście. Producenci dość rzadko na takich produktach podają zalecane stężenie do opryskiwaczy

 

 

Poprawka - znalazłem to czego szukałem :) jest mała dyskusja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.