Skocz do zawartości

Myjka ciśnieniowa Kanwood


MateuszFH

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie macie może jakieś informacje o tej myjce? Dość tanio, gwarancja na dwa lata, pianownica w gratisie. Jakieś sugestie? Byłaby tylko dla mojego własnego użytku czyli na trzy samochody. Da radę?

https://www.kt-24.eu/pl_PL/p/Myjka-cisnieniowa-Kanwod-Black-RS-153-170-bar-ew/238?gclid=EAIaIQobChMIjfiazvTl1wIVEbcbCh0r4we8EAQYESABEgKPLfD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pianownica to zabawka i nie daje piany jak każda pianownica dołączana do myjki. No a co do samej myjki ...takie tanie wynalazki kupuje się na miejscu w np. markecie , by w razie awarii będziesz ją mógł tam zanieść i z kierownikiem działu wykłócisz się o nową myjkę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MateuszFH - dzisiaj w TVN Turbo oglądałem "Nowy gadżet" i Klawiter porównywał trzy myjki: Lavor'a za 1160 pln, Kanwood'a (nie pamiętam, czy właśnie tego, ale w cenie zbliżonej) i jakąś totalną budżetówkę. Co prawda porównywał właściwości "myjące", a nie trwałość, ale z jego porównania wynikało, że Kanwood "mył" równie skutecznie, co Lavor... Jednak sam nie wypowiem się na temat tej myji (Kanwood) i tej firmy, gdyż o jej istnieniu dowiedziałem się właśnie z "Gadżetu"... No i sama nazwa: Kanwood - prawie, jak Kenwood :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A więc, dostałem tę myjkę jako prezent od dziewczyny na gwiazdkę. Jest to moja pierwsza taka myjka, ale ogólnie jestem zadowolony.
Ciśnienie uważam, że jest bardzo w porządku, tata przez to pozbył się lakieru z kołpaku:D. Co do samej pianownicy, tak jak kolega wspomniał, nie będzie to pianować tak jak  PA, po prostu sika sobie tak o, ale zobaczymy na pianie od adbl yeti. Posiada aluminiową pompę, co też jest na +.  Ogólnie po prostu, jestem zadowolony, także za tą cenę polecam. Zobaczymy, jak długo pożyje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.