Jump to content

Myjka ciśnieniowa Kanwood


MateuszFH

Recommended Posts

Panowie macie może jakieś informacje o tej myjce? Dość tanio, gwarancja na dwa lata, pianownica w gratisie. Jakieś sugestie? Byłaby tylko dla mojego własnego użytku czyli na trzy samochody. Da radę?

https://www.kt-24.eu/pl_PL/p/Myjka-cisnieniowa-Kanwod-Black-RS-153-170-bar-ew/238?gclid=EAIaIQobChMIjfiazvTl1wIVEbcbCh0r4we8EAQYESABEgKPLfD_BwE

Link to comment
Share on other sites

Ta pianownica to zabawka i nie daje piany jak każda pianownica dołączana do myjki. No a co do samej myjki ...takie tanie wynalazki kupuje się na miejscu w np. markecie , by w razie awarii będziesz ją mógł tam zanieść i z kierownikiem działu wykłócisz się o nową myjkę ;) 

Link to comment
Share on other sites

Hmm, to byłbyś wstanie polecić coś fajnego do kwoty 400zl? Może być tez bez pianownicy, tyle bym jedynie dokupił osobno jakąś tam lepsza w takim razie. Jestem w tym kompletnie ciemny wiec każda informacja się przyda. 

Link to comment
Share on other sites

@MateuszFH - dzisiaj w TVN Turbo oglądałem "Nowy gadżet" i Klawiter porównywał trzy myjki: Lavor'a za 1160 pln, Kanwood'a (nie pamiętam, czy właśnie tego, ale w cenie zbliżonej) i jakąś totalną budżetówkę. Co prawda porównywał właściwości "myjące", a nie trwałość, ale z jego porównania wynikało, że Kanwood "mył" równie skutecznie, co Lavor... Jednak sam nie wypowiem się na temat tej myji (Kanwood) i tej firmy, gdyż o jej istnieniu dowiedziałem się właśnie z "Gadżetu"... No i sama nazwa: Kanwood - prawie, jak Kenwood :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

A więc, dostałem tę myjkę jako prezent od dziewczyny na gwiazdkę. Jest to moja pierwsza taka myjka, ale ogólnie jestem zadowolony.
Ciśnienie uważam, że jest bardzo w porządku, tata przez to pozbył się lakieru z kołpaku:D. Co do samej pianownicy, tak jak kolega wspomniał, nie będzie to pianować tak jak  PA, po prostu sika sobie tak o, ale zobaczymy na pianie od adbl yeti. Posiada aluminiową pompę, co też jest na +.  Ogólnie po prostu, jestem zadowolony, także za tą cenę polecam. Zobaczymy, jak długo pożyje. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.