Skocz do zawartości

Fiat Panda (wiśniowy metallic)


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

Niczym nie zaskoczę i nie napiszę nic więcej niż poprzednicy,bo się już nie da. ;)

Bardzo fajny,ciekawy i obszerny materiał. :) Aż się miło ogląda takie relacje. Wszystko ładnie opisane co,czym,jak i gdzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przeglądałem archiwalne wpisy w tym wątku i jak dotarłem do Twojego... :shock::good: ...to jeden z najlepiej przedstawionych projektów. No i ilość pracy i zaangażowania włożone w to autko robią wrażenie. Podobnie jak efekty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem archiwalne wpisy w tym wątku i jak dotarłem do Twojego... :shock::good: ...to jeden z najlepiej przedstawionych projektów.

 

Dzięki , starałem się jak mogłem :)

 

No i ilość pracy i zaangażowania włożone w to autko robią wrażenie. Podobnie jak efekty :good:

 

Wbrew pozorom dużo pracy przy tym aucie nie było - wszak to prawie nowy samochód, który z garażu wyjeżdża maksymalnie 1-2x w miesiącu. Najbardziej czasochłonne było zdejmowanie kół i mycie wnęk nadkoli wraz z osprzętem zawieszenia ( wahacze, kolumny McPhersona). Poza tym reszta czynności jakie przy nim wykonywałem to dla mnie sama przyjemność :)

Wkrótce mam zamiar dokonać pełnego treatmentu wnętrza Pandy - także relacja zostanie wzbogacona o kolejne fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

"Wkrótce mam zamiar dokonać pełnego treatmentu wnętrza Pandy - także relacja zostanie wzbogacona o kolejne fotki"

 

Wtedy to ta strona z relacją będzie się ładować 1h :-]

Ale warto poczekać - profesjonalna robota i relacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Fotorelacja pierwsza klasa, naprawdę kawał dobrej roboty :!::good: Jeden z najlepszych tematów w "Pokaż swój blask" swoją drogą ciekawe co myśleli sobie sąsiedzi kiedy widzieli Cię szorującego prawie 10h auto trzymającego w drugiej ręce aparat, którym robiłeś dziesiątki zdjęć :ad::kox::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Turzol a odnośnie pianownicy bo są dwie fotki. Wlałeś sam koncentrat piany i potem go rozrobiłeś ? 1:3 z wodą ?

 

Po co dawałeś pianę opryskiwaczem przed pianą z pianownicy ?

 

Proporcje to 50ml piany ValetPro i 950ml wody (ważne żeby była to woda ciepła)

 

Piana z opryskiwacza jako prewash czyli mycie wstępne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A używałeś może Valet Pro z opryskiwacza ? Wychodzi śnieżek ?

 

A z korekty jesteś zadowolony ?

Ja chcę użyć Meguiars Ultimate Compound lub MEGUIARS SWIRLX

 

Co do wnętrza to na razie nie działałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A używałeś może Valet Pro z opryskiwacza ? Wychodzi śnieżek ?

 

Nie używałem do tego piany Valet Pro z opryskiwacza, nie ma to większego sensu w przypadku posiadania profi pianownicy.

Prewash stosuje niezmiernie rzadko- tylko w przypadku mega-zabrudzonego auta, po to żeby nieco zmiękczyć brudny nalot na aucie, błoto itp.

 

A z korekty jesteś zadowolony ?

Ja chcę użyć Meguiars Ultimate Compound lub MEGUIARS SWIRLX

 

W przypadku tego projektu, cieżko mówić o korekcie lakieru . Celem było tylko odświeżenie powłoki lakieru. Tutaj AutoGlym SRP sprawdził się bdb

 

Co do wnętrza to na razie nie działałeś ?

Pozostawiam ten temat na cieplejsze dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.