Skocz do zawartości

Co zrobić z takimi felgami ? Jaki kolor po regeneracji ?


stawek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do Was wielką prośbę.

Posiadam felgi fabrycznie chromowane, które na ten moment wyglądają gorzej niż źle. Pojawiły się na nich przebarwienia i do tego łuszczy się lakier.

Pytałem wstępnie w trzech zakładach ale żaden nie zrobi mi ich w chromie choc z drugiej strony bardzo mi się auto na takich felgach podoba. Powiedzcie mi proszę jakie widzicie rozwiązanie w tej sytuacji ?  Oczywiście inne kolory biorę pod uwage tylko nie wiem co by pasowało pod taki kolor auta. Zależy mi na trwałości lakieru i nie chce się bawić w coś co imituje mi chrom a utrzyma się jeden sezon.

Za wszelkie wskazówki będę bardzo wdzięczny.

Poniżej zdjęcie auta jak felgi jeszcze wyglądały w miarę dobrze.

 

https://zapodaj.net/79d4cb8ca8b8a.jpg.html

 

Przepraszam za taki link, ale z poziomu telefonu nie mogę wstawić zdjęcia bezpośrednio do postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc. Zrobię jakieś fotki z bliższa żebyście porównali czy to rzeczywiście to co wstępnie przyjęliście. Ja się na tym kompletnie nie znam więc liczę tylko na Waszą pomoc. 

 

Ps. Gdybym w pierwszej kolejności chciał podjąć się polerowania ich to dużo środków chemicznych do tego potrzebuję ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Do sciagniecia lakieru z nich to scansol badz srodek do czyszczenia pistoletow lakierniczych . Potem papiery na sucho nastepnie wodne i dopiero polerka roboty jest na kogos kto nigdy tego nie robil . Zobacz sobie moze gdzies w okolicy maja hydrografike to co ladnie pomaluja. Badz oddac do zakladu na polerke

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc. Później wrzucę jeszcze zdjęcia dla potwierdzenia Waszej wersji :-)

 

Mam już zdjęcia. Bardzo proszę o ocenę co to na tych felgach jest położone, co się z nimi dzieje i jak to naprawić ?

23fb786f63ef0.jpg

91981c111be06.jpg

23fb786f63ef0.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.