Skocz do zawartości

Saab 900 Convertible '89 (biały)


julian

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładne efekty, widac ze duzo pracy w to wszytsko wlozyles. Wielki szacun za wklad pracy i serca, bo nie posiadasz firmy detailingowej.

 

Ale...Czemu nie wstawiles tego wszystkeigo do jednego tematu, tylko tak na 3.. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako suplement dodam historie co działo sie po pracy. auto nadal jest w moim garażu, dostało po ponad 24h drugą warstwę Z. carbon. w związku z względnie ładna pogodą, dziś postanowiłem wybrać sie na przejażdżkę. po 1,5 km, auto zgasło pod światłami. paliwa było mało, ale nie na tyle, by mogło byc przyczyną. szybka inspekcja pod maska na środku skrzyżowania nic mi nie dała(auto ma automat, wiec ciężko je zepchnąć samemu)... kolejne próby odpalenia dawaly efekt pod postacią 3 sekundowej pracy i natychmiastowego wyłącznia. udało mi się jednak dotrzeć w mniej stresujące miejsce niz skrzyżowanie i moim oczom ukazała sie zsunięta rura doprowadzająca doładowane powietrze do kolektora dolotowego. dokręcone, uff, auto działa.

po 10km zgubilem zaś 100% płynu chłodniczego. dzięki źle założonemu wężykowi przy chłodnicy.

auta nie da się nie kochać, ale aż prosi sie o innego mechanika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale...Czemu nie wstawiles tego wszystkeigo do jednego tematu, tylko tak na 3..
bo wywała mi komunikat o przekroczonej ilosci załaczników(10).

ups, chyba ze to dotyczny jednego postu, nie tematu? w takim razie dalem ciała,wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyglada swietnie! Na prawde widac ze sie napracowales. Wlascicielka pewnie byla bardzo milo zaskoczona bo ze zdjec wynika ze auto przyjechalo w kiepskim stanie.

 

Ze swojej strony moge tylko potwierdzic ze biale auta sa dosyc niewdzieczne. Chcialbym ktoregos dnia znalesc srodki dzieki ktorym uzyskam duza glebie. Najbardziej rozsmieszyla mnie sytuacja gdy pierwszy raz nakladalem wosk w plynie, wg instrukcji "nalozyc cienka warstwe, poczekac az srodek przeschnie i pojawi sie bialy nalot"... chmm bialy nalot na bialym aucie... na prawde super to widac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony moge tylko potwierdzic ze biale auta sa dosyc niewdzieczne. Chcialbym ktoregos dnia znalesc srodki dzieki ktorym uzyskam duza glebie. Najbardziej rozsmieszyla mnie sytuacja gdy pierwszy raz nakladalem wosk w plynie, wg instrukcji "nalozyc cienka warstwe, poczekac az srodek przeschnie i pojawi sie bialy nalot"... chmm bialy nalot na bialym aucie... na prawde super to widac

To prawda, ale z drugiej strony jest w nich coś "niebywałego", jak mówi J. Kaczyński ;) Człowiek się męczy, podziwia je zaledwie przez chwilę, myć musi 2x dokładniej niż wiele innych kolorów, a blask czasami wydaje się bajkowym przewidzeniem. Sam na sam rozkoszuje się gładkością i walczy z polskim stereotypem, że "białe to dla handlowców".

 

Tutaj wosk na klapie mojej pierwszej Mazdy Protege ES:

 

d0340388.jpg

 

Pogrzebałem w panelu i teraz możecie dodawać znacznie więcej załączników - nie będzie już potrzeby mnożenia tematów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.