Skocz do zawartości

Problem z aktywną pianą tenzi truck


jezyk05

Rekomendowane odpowiedzi

Hej szybkie pytanie czy macie jakiś sposób na usunięcie aktywnej piany, która zaschła na masce ? ( tenzi truck ), próbowałem różnych bajerów, glinka rozmazała całość ale nie schodzi, próbowałem przejechać pastą wykańczającą ale też dupa... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleaner SG na miękkiej fibrze albo miękkim padzie, może być ręcznie i można poprawić IPą. Tak ja sobie radzę z zaschniętą chemią przy myciu w słońcu niezabezpieczonych aut (lub pod zabezpieczenie). Przypuszczam, że cleaner może być też inny, ale ten jest bez wypełniaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Michał126 napisał:

Cleaner SG na miękkiej fibrze albo miękkim padzie, może być ręcznie i można poprawić IPą. Tak ja sobie radzę z zaschniętą chemią przy myciu w słońcu niezabezpieczonych aut (lub pod zabezpieczenie). Przypuszczam, że cleaner może być też inny, ale ten jest bez wypełniaczy.

Dzięki wielkie, spróbuję zadziałać z takim zestawem :)

 

2 godziny temu, Kryman napisał:

Wszyscy trąbią żeby z Tenzi Truckiem obchodzić się ostrożnie, bo jest mocny, nawet bardzo doświadczeni detailerzy, a Ty pozwoliłeś mu wyschnąć na masce? :mrgreen: 

Przy okazji fajnie byłoby jakbyś nam tutaj wstawił zdjęcia.

Wyobraź sobie że tak, nagła życiowa sytuacja mnie do tego zmusiła ;-) 

2 minuty temu, piotr@sta napisał:

:oprzydały by się zdjęcia. Skoro glinka rozmazuje to to przed clenerami i pastami polerskimi próbował bym to jakoś wymyć. Prubowałeś jeszcze raz opianować tenzitrackiem?

Próbowałem ale niestety się nie spisał. 

 

Apropos zdjęcia: 183fc1f8e2ad8cd6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.