Skocz do zawartości

Brudne plastiki - wewnątrz


Antill_Moon

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam do Was pytanie dotyczące wewnętrznych plastików - czym czyścicie bardzo mocno zabrudzone? mam kilku "pacjentów" gdzie użytkowani są przez leśnika, budowlańców i zabrudzenia są naprawdę mocne. Dla swojego świętego spokoju chciałbym sprawdzić czym to najlepiej wyczyścić tak , aby wiedzieć na przyszłość być może innym ten temat też pomoże:) ( detailingiem zajmuje się hobbystycznie). Próbowałem zmyć APC w stężeniu 1:10:?:, w niewidocznym miejscu, ale niestety nic nie ruszyło. Poza tym nie chce uszkodzić samego plastiku:idea:. Postaram się wrzucić fotę jak te zabrudzenia wyglądają. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Antill_Moon napisał:

Cześć,

Mam do Was pytanie dotyczące wewnętrznych plastików - czym czyścicie bardzo mocno zabrudzone? mam kilku "pacjentów" gdzie użytkowani są przez leśnika, budowlańców i zabrudzenia są naprawdę mocne. Dla swojego świętego spokoju chciałbym sprawdzić czym to najlepiej wyczyścić tak , aby wiedzieć na przyszłość być może innym ten temat też pomoże:) ( detailingiem zajmuje się hobbystycznie). Próbowałem zmyć APC w stężeniu 1:10:?:, w niewidocznym miejscu, ale niestety nic nie ruszyło. Poza tym nie chce uszkodzić samego plastiku:idea:. Postaram się wrzucić fotę jak te zabrudzenia wyglądają. Z góry dzięki za pomoc.

Nie napisałeś jakie APC używasz ?

Excede APC 1:10 powinno iść , ma dosyć sporą moc . Sam do wnętrza używam 1:20 dla słabych zabrudzeń  a dla cięższych od 1:10 - 1:15 i wszystko ładnie schodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś jakie APC używasz ?
Excede APC 1:10 powinno iść , ma dosyć sporą moc . Sam do wnętrza używam 1:20 dla słabych zabrudzeń  a dla cięższych od 1:10 - 1:15 i wszystko ładnie schodzi


Używam ADBL APC PRO. Nie chciałem zwiększać stężenia z obawy na możliwe zmatowienie lub degradacje powierzchni plastiku.

Zrobię tak:

Zwiększe stężenie Adbl tak jak napisałeś i równolegle zamówię Excede Bulldozer - porównam efekty.

Poniżej zdjęcia powierzchni.66d9a817f11012a76e2854a00e3c4714.jpgd6e4e885dc15c0b1dab8d4d6d3641a86.jpg

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja obstawiam że to jest mechaniczne uszkodzenie powierzchni plastiku i nie wyczyścisz tego . Ale mogę się mylić bo to tylko zdjęcia.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka



Mechaniczne uszkodzenia też są i masz racje że zdjęcia nie są dobre w 100%

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@PWE I myślisz, że po 2 latach dostaniesz odpowiedź od kogoś, kto wszedł tu na forum zapytać tylko o tą jedną rzecz i więcej się nie odzywał w żadnym wątku?
Ludzie, myślcie trochę, testów różnych APC jest sporo na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.