Jump to content

Lakiernik Lublin, Kraśnik i okolice


makaba

Recommended Posts

Szukam dobrego lakiernika w okolicach Lublina lub Kraśnika, który jak w większości przypadków nie odwali fuszerki. Pomalować chcę klapę bagażnika i tylny zderzak w BMW E91.

Link to comment
Share on other sites

Z warsztatami samochodowymi jest tak, jak i z innymi firmami świadczącymi usługi. Wiele jest firm solidnych, słynących z dobrej obsługi klienta i jakości wykonywanych usług, ale opinię całemu sektorowi rynku psują te przedsiębiorstwa, w których oszustwa są na porządku dziennym. Dlatego też mechanicy nie cieszą się powszechnym poważaniem. Oskarżani są o przekręty, naciąganie na fikcyjne naprawy i zbyt wysokie koszty usług. W Lublinie mogę Ci polecić zakład http://dakro.pl/ w którym sam naprawiam swój samochód.

Link to comment
Share on other sites

W Olbięcinie auto naprawa Popławski. Robi ojciec z synem już kawal czasu. Malowałem u nich ja i kilku moich znajomych, każdy zadowolony. Sporo ludzi jeździ do nich ma poprawki po innych.

506445655

 

Lub na urzedowskiej, jest Krystian, tylo nie znam nazwiska i nr telefonu. Jakbyś jechał w stronę starego, to po prawej stronie, za skrzyżowaniem na Budzyniu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.