Skocz do zawartości

Wżery - Po ptasich odchodach..


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie problem otóż poprzedni właściciel nie mył na czas samochodu :wallbash::thumbdown: i na masce są wżery po ptasich odchodach, ma ktos jakiś pomysł jak to zatuszować czy po prostu usunąć ? :o Myślałem nad polerką ale nie wiem czy to coś pomoże :/

Przepraszam za jakość zdjęć :/ ale w garażu bez światła i kół stoi :)

Bardzo proszę o pomoc, bo po nawoskowaniu itd. to srasznie widać tak się jakby błyszczy i wstyd :/

 

wzerrapng_ashssqp.png

 

wzeerra-2_ashssqw.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Alfa47[/ref], jeżeli ręcznie UC nie da rady to maszynowo polerką, jeśli nie zejdzie od cięcia to papier 2000 i wyprowadzić maszynowo. Tylko jak nigdy nie miałeś polerki w ręku i nie "papierowałeś" a jeszcze miernika nie masz, to daj to komuś co się na tym zna bo bałagan możesz sobie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kiedyś użerałem się z takimi śladami na aucie znajomego:

 

Papier 2000-2500-3000, potem menzerna 1100, 2500, 4000 i było malina ;)

 

To były bardzo głębokie wżery choć auto było myte po 2dniach od "aplikacji" ptasich odchodów ;) sama pasta nie dawała rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam, odświeżę trochę temat, ponieważ przeglądając forum domniemam, że na dachu mojego pojazdu posiadam właśnie wżery proszę o ewentualne potwierdzenie mojego domysłu.
Dodatkowo po ostatnim umyciu auta pojawiły się białe chropowate kropki na masce oraz lewej stronie nadkola i tutaj nie mam zielonego pojęcia co to jest i jak się zabrać do usuwania tej materii.
Proszę o waszą pomoc.

IMG_20210506_180627 (1).jpg

Kropki (1).jpg

Kropki 1 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.