Skocz do zawartości

Filmożercy


Gość minetoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 866
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja ostatnio same nowe dziwadła, tzn. kilka dni temu "Skóra w której żyję" - podeszło mi, dobrze się ogląda, a przed chwilą skończyłem "Musimy porozmawiać o Kevinie" i przyznam szczerze, że mnie nie zachwycił. Dłużyzna, męczący montaż, irytujące, ciągnące się ujęcia, generalnie nowomodny film "pozostawiający pole do interpretacji" czyli po mojemu "na siłe alternatywny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oglądnąłem w końcu "Drive" w sumie aktor mógłby być inni, za dużo się nie mówi w tym filmie i ogółem 6/10 lubie szybkie kino akcji.

 

 

"Młodzi Gniewni: Historia Rona Clarka" Też dosyć fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będąc ostatnio w Saturnie trafiłem na promocje filmów BD za 29.99 :shock::shock: nakupiłem kilka i mogę ze spokojnym sercem polecić:

 

- Drive - dobry film, odbiorcy są podzieleni 50/50 kochasz albo nienawidzisz, ja polecam

- Naznaczony - bardzo dobry thriller połączony z horrorem trzymający w napięciu od początku do końca, aczkolwiek motyw z maską gazową bardzo śmieszny :D

- Narzeczony mimo woli z Rayanem Raynoldsem i Sandra Bullock bardzo miła i śmieszna komedia romantyczna do obejrzenia we dwoje

 

- I że Cię nie opuszczę - to narazie w kinach ale również jak wyżej romantyczny film na faktach, żona płakała w kinie od początku do końca więc chyba dobry :lol:

 

inne filmy zdam relacje później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pytanie z innej beczki filmożercy ;)

 

Kojarzy ktoś może melodie graną często w amerykańskich komediach (głównie), podczas wejścia drużyn footballowych na boisko, ewentualnie jakieś parady szkolne itp (orkiestry licealne). Początek to trąbki jakieś, później jest uderzenie w bębny i na końcu talerze ;) Wiem, wiem, ciężkie zadanie, ale teraz sobie nawet żadnego filmu nie mogę przypomnieć gdzie to słyszałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dziewczyna z tatuażem" ...warto zobaczyc....troche dlugawy ale fabula super...

a ''Kot w butach'' podzielam zdanie kolegi ''Luppus'' szkoda czasu....mialo byc smiesznie a wyszlo....

A dla wszystkich fanow scfi bedzie uczta ''Prometheus''.. filmem zajal sie sam Ridley Scott duzo klimatu z obcego bedzie.... Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.