Skocz do zawartości

Filmożercy


Gość minetoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 866
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skończyłem oglądać BBreaking Bad... nie wiem o co tyle "oh-ów i ah-ów" Pomysł niby ciekawy,oglądałem do końca,ale można by te 5 sezonów zmieścić w 2,5,bo w 50% to się wynudziłem...

 

Jak dla mnie świetny serial. Lepszy od Dextera, który wcześniej był moim faworytem.

 

Zobaczymy później, póki co serial w trakcie realizacji, ale Wikingowie zapowiadają się ciekawie. Może przebiją BB, ale wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Was ludzie nie rozumiem. Zamiast ściągnąć sobie co nas interesuje, w jakości która nas interesuje, to męczycie się z oglądaniem online (gdzie jakość i wiele innych spraw bywa lekko mówiąc irytująca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SlawkO, dominik2403, dziękuję za rady, ale gdy córka obudzi mnie o 4 nad ranem to nie mam czasu/ochoty/możliwości w odpalanie kina domowego... bardzo dobrym usypiaczem jest dla mnie 30min kiepskojakościowego filmu...

 

po prostu nie każdy ma takie same potrzeby... So don't judge!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... BBreaking Bad ...

 

Jak dla mnie świetny serial. Lepszy od Dextera, który wcześniej był moim faworytem.

Co za herezje ... :wallbash:

Znudził mnie już 1 sezon i nie oglądałem dalej.

Dexter - od deski do deski :good:

 

Za to ostatnio obejrzałem 6 sezonów Sons of Anarchy - nie żałuję, warto było. Denerwujące tylko teraz czekanie na 7 (premiera 09.2014).

 

Wszystko oglądane oczywiście w 720p :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gusta i guściki, ja zacząłem oglądać Dextera tak zachwalanego i jestem na 4 odcinku pierwszej serii i czekam kiedy sie rozkręci bo póki co nic mnie nie wciąga w ten serial. Natomiast Person of Interest bardzo mnie pochłonął.

 

Koniecznie skończ cały sezon.

 

Zaś Person of Interest - serial jakich wiele ale przyjemnie się ogląda.

Coś fajniejszego dzieje się jednak dopiero pod koniec 2 sezonu a w 3 jest mocno dawkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

person of interest - polecam, fajny pomysl na serial zwlaszcza w dzisiejszych czasach gdzie wszechobecne techniki sledzenia dzialalnosci ludzkiej sa na porzadku dziennym.

 

beaking bad - epicki serial, nie wiem jak moze sie nie podobac, do ostatniego odcinka ogladalo sie go wysmienicie.

 

gra o tron - epicki serial

 

The wire - polecam , chociaz trzeba przetrwac pierwszy sezon( albo przynajmniej pierwsza polowe, aby zaskoczyc o co chodzi ) , bo jest to serial zupelnie inny niz wszystkie, na poczatku nie wiedzialem skad zachwyt i tak wysokie oceny, dopiero potem zrozumialem ogladajac odcinek za odcinkiem

 

dexter - pierwsze kilka sezonow bardzo dobre , potem zaczelo troche brakowac pomyslow, ale i tak ogladalem do samego konca

 

 

teraz zaczalem "zakazane imperium" - wysokie noty tez z mojej strony, w skrocie Hameryka lata okolo 1920, wejscie prohibicji na alkohol , glowna postacia jest wysoko postawiony skarbnik z ukladami przemycajacy alkohol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem na Wkręceni :mrgreen: Też mi się śmiać chciało jak zaraz gdzieś na początku wysiadali i pootwierali drzwi Panamery i piękne zarysowania się pokazały. A już dla mnie największa wtopa, że auto z Uesej przytargane, na niemieckich tablicach w Polskim filmie :mrgreen: Taki strzał w kolano. Mogli już ori Europejczyka dać na niemieckich blachach. Taki szczegół, a mnie śmieszył cały czas jak auto widziałem. Generalnie nie wiem czy ten film nie jest bardziej głupi niż śmieszny, ale fakt, można się pośmiać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to, że ty do kina nie chodzisz to nie znaczy, że inni też nie mogą :o

To coś jak chodzenie do baru na piwo. Równie dobrze można kupić Tatrę Mocną za całe 2 złocisze i delektować się nią w domu i mówić, że smakuje jak to lane i jest też ten niepowtarzalny klimat jaki mamy w barze, siedząc z kumplami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.