Skocz do zawartości

Detailer's Magic Frost Magic


Gesiu_15

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mniej 2 samochody z niecałej 100tki wydaje mi się dosyć nieprawdopodobne, chociaż może być też kwestia jak to było oblodzone.

 

Jak szyby słabo zamarznięte to wszystko może być możliwe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapowiadałem tak zrobiłem. Do butelki odlałem 100 ml i zrobiłem wszystkie szyby w samochodzie. Jak widać na końcu filmu zostało jeszcze około 20 ml. Według mnie trzeba przyjąć 80-100 ml na cały samochód w zależności od wielkości szyb, oblodzenia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ze względu na ciężkie warunki atmosferyczne uzbroiłem się w butelkę Frost Magic ;) Jest bardzo przydatny , nie trzeba skrobać szyb :D

 

 

Opakowanie:

Butelka solidnie wykonana :good: Ładne etykiety , widać że producent przyłożył się co mi się podoba :song: Na drugiej stronie mamy krótki opis instrukcji obsługi .

 

DSC_0022.jpg

DSC_0023.jpg

DSC_0024.jpg

DSC_0025.jpg

 

Atomizer:

W porównaniu z atomizerem z testera można by powiedzieć " Niebo a Ziemia" ;) Widać porządnie wygląda i mamy możliwość wybrania między mgiełką a strumieniem . Kto używał to może powiedzieć że atomizer jest git :good:

 

DSC_0026.jpg

 

Szybki test na bocznej szybie . Temperatura była w okolicach -4 st . Szyba nie posiada NW . W rękę Frost i lecimy :)

 

DSC_0027.jpg

DSC_0028.jpg

 

50/50

 

DSC_0029.jpg

 

Efekt końcowy po przetarciu fibrą :)

 

DSC_0030.jpg

 

Podsumowanie:

Dla Frost Magic to żadne wyzwanie , poradził sobie wzorowo :) Praca z ori atomizerem nie sprawia kłopotów , dzięki dobrej mgiełce nie musimy się tak namachać ręką :) Spróbuje przetestować odmrażacz w temperaturach jakie teraz mamy czyli ok -15 st :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Reżyser kina akcji ze Mnie żaden a tym bardziej montażysta , ale nadarzyła się okazja do nakręcenia filmiku przy -13 stopniach jak sprawuje się Frost . W nocy było -16,5 :)

www.youtube.com/watch?v=XZ0avUJynic&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Osobiście robiłem test z Frostem pozostawionym w aucie na dwie doby i temperaturze sięgającej -15 stopni i wg Mnie działał tak samo jak ten który wyciągnąłem z ciepłego magazynu .

 

Aczkolwiek osobiście polecamy trzymać go w warunkach domowych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po małych perturbacjach z przesyłką, na początku stycznia dotarł i do mnie testerek Detailer's Magic Frost Magic.

Wypsikałem już prawie całą butelkę, więc mogę w końcu napisać parę słów na temat samego produktu i jego działania.

 

Testując produkt postanowiłem skonfrontować go z drugim odmrażaczem do szyb jaki posiadam - Soft99 Glaco Deicer. Test i recenzję zamieściłem jakiś czas temu: http://kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?f=222&t=27952.

 

Do testów otrzymałem testerek w formie butelki zastępczej. Pierwsze co spodobało mi się to zapach produktu - dość intensywnie pachnie borówkami, nie czuć żadnych nieprzyjemnych zapachów. Produkt Detailer's Magic, jak i Soft99, woziłem w aucie, które stoi pod chmurką. Test wykonany przy temperaturze około -5st. Szybę spryskałem po połowie obydwoma produktami. Dałem nieco fory Frost Magin - poszedł w pierwszej kolejności. Nie lałem na bogato - w przypadku Softa wystarczy psiknąć na górną część i produkt ładnie spływa, to ze względu na dość niewygodny trigger rozpylający na dość małym obszarze - wykonałem trochę więcej psiknięć.

 

1. Strona Detailer's Magic Frost Magic:

IMG_0709.jpg

 

2.Strona Soft99 Glaco Deicer - produkt psiknięty tylko na górną połowę szyby:

IMG_0710.jpg

 

4. Po około 1min:

IMG_0714.jpg

 

5. Strona Soft99:

IMG_0716.jpg

 

6. Strona Detailer's Magic:

IMG_0717.jpg

 

Jak widać na obrazkach 4-6, część na której zastosowałem konkurencyjny produkt cała ładnie odmarzła, nawet w miejscach gdzie produkt nie został zastosowany. Natomiast po stronie Detailer's Magic, lód rozpuścił się jedynie w miejscach gdzie leżał produkt. Celowo nie wycierałem szyby mikrofibrą, gdyż producent zapewnia, że można użyć wycieraczek - czego niestety nie uczyniłem, na szybie było jeszcze sporo lodu.

 

Produktu używałem jeszcze kilkukrotnie - by uzyskać zadowalające efekty trzeba go niestety sporo użyć i najlepiej wytrzeć szybę mikrofibrą. Wtedy faktycznie mamy czystą, pozbawioną smug i zacieków szybę. Produkt spełnia swoje zadanie, posiada przyjemny zapach i bardzo dobrą cenę (ponad 2.5 razy tańszy od Soft99). W moim odczuciu jednak przegrywa z drugim produktem łatwością używania i wydajnością. Moim zdaniem ten produkt nie jest zły, ale mógłby być lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dziękuję za test .

Myślę że twoje odczucia były by całkiem inne gdybyś posiadał pełna pojemność. Tam trigger całkiem inaczej rozpyla produkt .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam trigger całkiem inaczej rozpyla produkt .

Potwierdzam bo mam 0,5l Frosta i atomizer daję sobie świetnie radę w porównaniu do triggera testerka :kox:Detailer's Magic

musicie poszukać butelek na testy z gwintem żeby pasował ori atomizer , problemów nie będzie wtedy :)

 

DSC_0022.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.