Skocz do zawartości

Komputery


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

piti_1979

 

Nie polecam ci zamiennika. Szukając ładowarki do swojego laptopa naczytałem się dużo negatywnych komentarzy o zamiennikach baterii i ładowarek, które powodowały uszkodzenia komputera. Lepiej nie kombinować w kwestii bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do baterii i zasilacza - Panie i Panowie tylko oryginał! Na co dzień sprzedajemy masę notebooków i drugą masę przyjmujemy reklamacji - często jest tak, że bateria zamiennik "trzyma" nawet 2 godziny dłużej od oryginału natomiast jej żywotność jest... żałosna :) Co do zasilaczy - sam w służbowym DELLu postanowiłem nie nosić codziennie do pracy zasilacza - wziąłem z półki zamiennik i na stałe korzystam w pracy i co?! Być może zbieg okoliczności ale bateria po 3 miesiącach "uwalona" (oryginalna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy myślicie że zasilacz jest od razu podłączony do baterii? Rozbierał ktoś z Was lapka?

Baterie ktoś rozebrał?

Różnica między ori baterią a zamiennikiem to cena, a co za tym idzie gorsze materiały jak i częsty brak kontroli jakości produktu. W większości baterii do klaptoków w zamienniku są stosowane słabej jakości ogniwa.

Regeneracja ori baterii polega na wymianie tych ogniw. Jeśli Ci ktoś wymieni na jakiś badziew to będzie to samo, albo gorzej, jak w zamienniku. Cena pewnie podobna.

 

buka sprwadz napięcie na baterii miernikiem. Może jest tak rozładowana że lapek nie da rady jej podnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy żeby nie zakładać już nowego tematu chciałbym prosić tutaj o pomoc w wyborze myszki z kablem.

Po prostu dobra, ergonomiczna mysz od czasu do czasu też do jakiejś gierki, ale nie musi być to typowo gamingowa.

Mam obecnie Gigabyte Aire M60 i ogólnie jest to bardzo dobra mysz. Problem jest jednak z tym, że za dużo u mnie sprzętu działającego na tych samych częstotliwościach i mysz się po prostu tnie. Jest to na pewno spowodowane tym o czym napisałem powyżej bo przy wyłączeniu większości sprzętów wszystko działa jak należy. W takim razie możecie coś polecić do 70zł ?

 

Ps. Chce ktoś kupić ww Mysz ? Jest jeszcze rok na gwarancji i ma bardzo mały "przebieg".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad włożeniem SSD do lapka.

Jeszcze nienie podjalem decyzji czy 128 czy może 256. W jaka firmę celowac?

Zależy mi na czymś przystepnym cenowo, a nie jakiś high-end.

Czy po prostu posortowac allegro po popularności i coś wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do żony netbooka (aspire v5-121) jakiś czas temu włożyłem ssd silicon power slim s55 550/420 MB/s i uważam że cena/jakość jest jak najbardziej ok. Netbook w zasadzie używany przede wszystkim do internetu/prac biurowych i od czasu do czasu do filmów dlatego też "tylko" taki dysk a nie żaden dużo droższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, możecie polecić jakieś głośniki 2.0 lub 2.1 za ok. 150zł?

Bierz cokolwiek na co jest doba promocja w necie, szału i tak nie będzie. Na dobre 2.0 które zagra trzeba co najmniej podwoić budżet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda. Mam w domu Solo6C i FC330 i ktoś szuka taniego zestawu i nie zawraca sobie głowy turbo jakością dźwięku to będzie zachwycony z FC330. Popatrz na te setki miliardów użytkowników tanich Creative 2.1 za 99zł. Prawie wszyscy zachwyceni jakością dźwięku. Póki człowiek nie wejdzie w internetowe dyskusje typu ( dopłać te 100zł bo w tym zestawie gitara brzmi zbyt aksamitnie, a bas spóźnia się o 0,001s ) to będzie zadowolony z podstawowych zestawów.

 

99% procent ludzi akceptuje wszystko co usłyszy. Jeden nie chce odpalać czegoś za 1000zł a drugi relaksuje się przy skrzypiącym radiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie zachwycony z FC330

Jak ktoś szuka głośników do łupania to pewnie że będzie, ale nie nazywajmy tego jakością. Jeżeli masz i szóstki i FC jednocześnie i nie słyszysz różnicy, to bardzo mi przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.