Skocz do zawartości

Lakiernik (magik) z Warszawy lub okolic


dizel1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Cóż, co z tego że ja dbam o samochód jak tylko mogę jak niestety ludzi to nie interesuje. Pomimo tego że zawsze staram się parkować auto w miejscach gdzie jest dużo luzu to niestety nie mam wpływu na to czy ktoś obok nie wyjedzie i nie zaparkuje ktoś inny kto niestety będzie miał w nosie czyjąś własność i nie będzie go interesowało to czy komuś uszkodzi samochód czy nie. To że on ma poobijany to nie znaczy że ktoś inny też musi tak mieć. No i spotkała mnie ta nieprzyjemność że ktoś obił mi lakier na rancie drzwi w moim mondeo mk4. Dlatego poszukuję lakiernika magika, który ma mistrzowską rękę i bez lakierowania całych drzwi zabezpieczy mi to punktowe obicie lakieru. Wiadomo że bez lakierowania całych drzwi kompletnie bez śladu zrobić się tego nie da ale przynajmniej żeby zabezpieczyć ten punkt przed korozją oraz zminimalizować widoczność tego obicia. Nie musi być firma, może możecie kogoś polecić kto po prostu robi takie rzeczy hobbystycznie, często takie osoby są duuużo lepsze od wykwalifikowanych warsztatów. Ewentualnie może ktoś z forumowiczów byłby w stanie podjąć się takiej naprawy. Poniżej przedstawiam zdjęcia:

 

e3adad85f1c46518med.jpg

1b2423d2998b1de6med.jpg

 

Zastanawiałem się jeszcze czy nie zrobić tego samemu sprayem. Na szczęście jest to na przełamaniu blachy i pomyślałem aby zakupić gąbkę do odcinania lakieru, następnie dorobić spray pod kolor, do tego bezbarwny, okleić to miejsce tą gąbką, resztę okleić folią i prysnąć sprayem z daleka ale nie wiem czy to dobry sposób i czy się uda.

 

Ewentualnie druga metoda którą rozważam to nałożenie patyczkiem delikatnie lakieru tak aby zrobiło się małe wybrzuszenie a następnie spolerowanie tego wybrzuszenia najdrobniejszym jaki tylko jest papierem wodnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.