Jump to content

Lakiernik (magik) z Warszawy lub okolic


dizel1982

Recommended Posts

Witajcie,

Cóż, co z tego że ja dbam o samochód jak tylko mogę jak niestety ludzi to nie interesuje. Pomimo tego że zawsze staram się parkować auto w miejscach gdzie jest dużo luzu to niestety nie mam wpływu na to czy ktoś obok nie wyjedzie i nie zaparkuje ktoś inny kto niestety będzie miał w nosie czyjąś własność i nie będzie go interesowało to czy komuś uszkodzi samochód czy nie. To że on ma poobijany to nie znaczy że ktoś inny też musi tak mieć. No i spotkała mnie ta nieprzyjemność że ktoś obił mi lakier na rancie drzwi w moim mondeo mk4. Dlatego poszukuję lakiernika magika, który ma mistrzowską rękę i bez lakierowania całych drzwi zabezpieczy mi to punktowe obicie lakieru. Wiadomo że bez lakierowania całych drzwi kompletnie bez śladu zrobić się tego nie da ale przynajmniej żeby zabezpieczyć ten punkt przed korozją oraz zminimalizować widoczność tego obicia. Nie musi być firma, może możecie kogoś polecić kto po prostu robi takie rzeczy hobbystycznie, często takie osoby są duuużo lepsze od wykwalifikowanych warsztatów. Ewentualnie może ktoś z forumowiczów byłby w stanie podjąć się takiej naprawy. Poniżej przedstawiam zdjęcia:

 

e3adad85f1c46518med.jpg

1b2423d2998b1de6med.jpg

 

Zastanawiałem się jeszcze czy nie zrobić tego samemu sprayem. Na szczęście jest to na przełamaniu blachy i pomyślałem aby zakupić gąbkę do odcinania lakieru, następnie dorobić spray pod kolor, do tego bezbarwny, okleić to miejsce tą gąbką, resztę okleić folią i prysnąć sprayem z daleka ale nie wiem czy to dobry sposób i czy się uda.

 

Ewentualnie druga metoda którą rozważam to nałożenie patyczkiem delikatnie lakieru tak aby zrobiło się małe wybrzuszenie a następnie spolerowanie tego wybrzuszenia najdrobniejszym jaki tylko jest papierem wodnym.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.