Skocz do zawartości

NAKLEJKI KLUBOWE KOSMETYKA AUT


AG80

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

@fargovitae dziękuję panie domyślny.

4 minuty temu, fargovitae napisał(a):

Sprawdzaj daty postów których przeglądasz, bo ostatnio wyświetlają mi się odkopane przez Ciebie tematy założone w 2016 roku albo i wcześniej, gdzie większość użytkowników zapomniało, że pisało na takich forum.

a to jest jakiś zakaz odkopywanie starych postów? Może sprawdź najpierw jak się wątek rozwija, to że został dawno założony, nie znaczy, że nie jest kontynuowany

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję moje ukochane Slepnac od Swiatel:
"Ale Dareeeeczku, proszę... to naprawdę niepotrzebne jest."
Spokojnie AG chyba nie wyrabia się czasowo, dlatego jego absencja na forum.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, AndrewZS napisał(a):

@fargovitae dziękuję panie domyślny.

a to jest jakiś zakaz odkopywanie starych postów? Może sprawdź najpierw jak się wątek rozwija, to że został dawno założony, nie znaczy, że nie jest kontynuowany

Zakazu nie ma, ale kłuje w oczy fakt, że nie przejrzysz dokładnie wątku, gdzie osoba, która go założyła w 2021 roku napisała: że będzie zamawiał ale nie wie kiedy..

Skoro temat ucichł i przez 2 lata nie było żadnego zamówienia, a Ty po takim czasie piszesz, że interesują Cię naklejki, to raczej dla jednej osoby nie opłaca się tego wznawiać.

W najnowszym komentarzu założyciela tego tematu jest informacja: `Cześć Kalendarz 2023 niestety nie doszedł do skutku z powodów głównie czasowych. W tym roku wyjątkowy nawał pracy, nie dałbym rady zrobić. Koszty druku to już inna sprawa. Przygotujemy na 2024` - więc czasu na przeglądanie forum również raczej nie ma ze względu na nawał pracy, skoro ten komentarz został napisany 11 grudnia 2022, a ostatnia wizyta na forum to 18 grudnia 2022.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fargovitae błysnąłeś! Obsyp się jeszcze brokatem. Jak jest cisza, i nikt nie pyta, to wykonawca nie ma sygnałów, że są potrzeby. Znajdź może jakiś ciekawy temat do omówienia, bo widać do powiedzenia masz niewiele, za to czepiać się lubisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, AndrewZS napisał(a):

@fargovitae błysnąłeś! Obsyp się jeszcze brokatem. Jak jest cisza, i nikt nie pyta, to wykonawca nie ma sygnałów, że są potrzeby. Znajdź może jakiś ciekawy temat do omówienia, bo widać do powiedzenia masz niewiele, za to czepiać się lubisz

Jakbym wykonywał takie rzeczy i ogłaszał, że to robię, a przez 2 lata nikt by nie pisał i zamawiał, to odświeżyłbym temat i ogłaszał, że nadal jest aktualne dla chętnych. Tutaj takiej wiadomości nie ma, więc chyba łatwo się domyślić że temat ucichł od strony wykonawczej ze względu na brak czasu jak mniemam.

Jakbyś sam błysnął, to może również byś takie wnioski wysnuł patrząc na datę aktywności.

 

Ostatni mój komentarz w tym temacie, bo nie będę go zaśmiecał i nabijał sobie postów. Skoro się zapytałeś czy temat ucichł, to Ci odpowiedziałem jak łatwo to sprawdzić.

Normalnie odpowiedziałem, więc nie wiem po co te teksty w stylu "błysnąłeś, obsyp się brokatem", chyba że jesteś chamem i to codzienność odburkiwanie w takim tonie 🙂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka,  pominąłem komentarz w tym temacie,  ale w zeszłym roku w okolicach wakacji (chyba chwilę przed) kupiłem sobie naklejkę.  Ba, wiem nawet że część z nich jest dostępna "od ręki", jak tylko AG przeczyta post. To nastąpi wcześniej czy później,  więc zostawienie znaku zainteresowania jest jak najbardziej w porządku. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.