Skocz do zawartości

AUDI A2 Daszek na tylnej szybie


masa140

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie chodzi o taki daszek na tylnej szybie w Audi A2. Zrobiony jakby z takiej ala twardej gumy czy coś takiego.

Problem jest taki, że wyblakł w kilku miejscach i są takie białe plamy jak na zdjęciach

 

bc37a1d94f515e8bmed.jpg

 

5a97821f92e38215med.jpg

 

bbf217a3b5409870med.jpg

 

Kilka dni temu myłem auto i myłem to APC a na koniec dałem na to CarPRO Perl ale jak widać nie dał rady :thumbdown::wallbash:

 

Nie mam pomysłu czym to zaatakować żeby pozbyć się tych wyblakłych plam.

 

Może pomożecie i coś podpowiecie.

 

Będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tutaj, możesz też podpytać. Tak wypłowiałe plastiki potraktował opalarką. Efekt końcowy jest super.

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=ht ... are_type=t

VW POLO GT 1991

 

Napisane z Tapatalka za pomocą Xiaomi RN2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice mają leciwą Corsę B i tam są dość mocno wypłowiałe zderzaki, świetnie się u nich sprawdza Koch Chemie Plast Star. Dobrze przyciemnia i odżywia plastiki przez co takie przebarwienia są mało widoczne, jest też dość trwały. Przeszkadza mi tylko to że jest trochę tłusty w dotyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie najlepszym sposobem jest zwykly czarny lakier :) Robiłem tak u siebie dokładkę przednią bo wyblakła zdemontowałem odtłusciłem i czarny spray 2 warstwy, mijają juz 3 lata po kazdym myciu czy przed jest pienie czarna:) ale np kumpel w maluszku robił zderzaki czarne pastą do butów :D i tez ma rok czasu juz i tez sie ładnie błyszcza na czarno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol o paście do butów do zderzaków to bym nie pomyślał :D

Koch chemie miałem w koszyku przy ostatnim zamówieniu niestety musiałem go wywalić bo funduszy zabrakło :/

 

Spróbuje z opalarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.