Skocz do zawartości

Małe odświeżanie Peugeota 407


Bastek1980

Rekomendowane odpowiedzi

super, takie prace w takich warunkach mają o wiele większą wartość niż te w garażu... (oczywiście nie obrażając nikogo :kox: )

 

brakuje mi jeszcze zestawienia zdjęć po samym myciu, po cleanerze i po tych wszystkich smarowidłach :)

PS. jak z wytrzymałością takiego zestawu zabezpieczającego? w porównaniu do Fusso jakie wrażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja pierwsza relacja więc coś mogłem pominąć ;) Sądzę że trwałością Duragloss Fusso nie przebije ale chciałem spróbować czegoś nowego :-] Na razie Duragloss ma się dobrze 8-) Jak padnie to będzie okazja do kolejnych prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja Duraglossa jest całkowicie bezproblemowa. W stosunku do Fusso (jak i innych wosków i saelantów) aplikacja wydłuża się o czas nałożenia Bonding agenta. Jeżeli chodzi o uszczelki i plastiki, to Duragloss nie brudzi ich. Podczas aplikacji starałem się nie tyrać nim uszczelek i plastików jednak nie oklejając ich nie sposób było gdzieś wyjechać preparatem przy aplikowaniu. Żadne ślady nie zostały. Przyciąganie kurzu... Kupiłem zestaw DG dlatego właśnie że wyczytałem że nie ciągnie on kurzu jak inne preparaty. Kurz oczywiście się pojawia jednak faktycznie jest go mniej. Mieszkam niedaleko komina ciepłowniczego i sądziłem że DG będzie ograniczał też osiadanie pyłu z tego komina. Jest on jednak dużo cięższy od kurzu i osiada na każdym preparacie jednakowo.

Aplikację przeprowadzałem również na świeżym powietrzu. Po niej pozostawiłem auto w cieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.