Skocz do zawartości

Uchwyty naścienne na maszyny Polerskie


Treys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Poszukuje uchwytów na maszyny polerskie które da się przykręcić do ściany ( ceny są duże i małe za kawałek blachy :thumbdown: ) zastanawiam się czy są jakieś gotowce do kupienia, bo aktualnie nie mogę udać się do znajomego aby mi to wyspawał...

 

 

interesuje mnie coś takiego :

 

0efecc6d3d69456bmed.jpg

 

f17eab3dbb9e2de9med.jpg

 

e12f68799dc9cda2med.jpg

 

6e987c7a7387982fmed.jpg

 

4bc2929a7cfbd695med.jpg

 

Istnieje dostac coś takiego ew coś podobnego na alledrogo czy gdzieś indziej ? czy pozostaje samo wykonanie made by self

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie możesz kupić 2 kołków rozporowych z gwintem na śruby, kupić 4 śruby, do tego kawałek płaskownika. Nakręcić na kołki śruby, wsadzić płaskownik (wcześniej przewiercony w odpowidnich miejcach) i na to nakręcić śruby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam czegoś co będzie wyglądało w miarę ładnie coś jak to z 1 zdjęcia ale pod jakimi nazwami czegoś takiego szukać :o

Wystarczyć składzie metalowym kupić taki kawałek profilaktycznego zamkniętego i powycinac ładnie otwór na przewód i talerz a potem wszystko pomalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam czegoś co będzie wyglądało w miarę ładnie coś jak to z 1 zdjęcia ale pod jakimi nazwami czegoś takiego szukać :o

Wystarczyć składzie metalowym kupić taki kawałek profilaktycznego zamkniętego i powycinac ładnie otwór na przewód i talerz a potem wszystko pomalować

a kupi coś takiego szerokiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zeby wisiala maszyna to pamietaj zeby miala "na dole" jakies oparcie, zeby nie wspierala sie na talerzu bo Cie sie z wichruje..

Ostatnia ota z flexem- jestem pewien ze po 1-2 dniach takiego wiszenia zarowno pad jak i talerz beda wykrzywione...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zeby wisiala maszyna to pamietaj zeby miala "na dole" jakies oparcie, zeby nie wspierala sie na talerzu bo Cie sie z wichruje..

Ostatnia ota z flexem- jestem pewien ze po 1-2 dniach takiego wiszenia zarowno pad jak i talerz beda wykrzywione...

przy dobrym wykonaniu nic się nie stanie :) prędzej od trzymania w torbie kabel znow szlak trafi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wystarczyłoby kawałek rynny stalowej wyciętej?

 

Taka pionowa która jest "zamknięta" powinna być OK.

 

Mam o takim przekroju rynny w domu i według mnie może się to sprawdzić:

 

wydajnosc-odplywu-rury-spustowej.png

myslałem o czymś takim a głownie o metalowej rurze kominowej aby to rozciąć i naciąć otwór na maszynę, dzisiaj znajomy był zrobić pomiary i mówił że postara się do soboty pokazać mi prototyp na maszyny zobaczę czy będzie to warte zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.