Jump to content

Wtopienia na lakierze


eMeM

Recommended Posts

Witajcie. Mam problem dość poważny. 6 miesięcy temu robiłem audi s6 zabezpieczenie powłoką, wybór padł na ADS illusion. Wszystko grało powłoka się sprawowała jak należy.

 

Auto wyjechało w trasę i potem przez 9 dni stało na parkingu. Znajomy odebrał auto o 23 więc nic widać nie było, rano się załamał nie wiadomo skąd i dlaczego całe auto pokryte się taką szorstką chropą, wtopieniami. Dodam iż powłoka ma się w najlepsze i odpycha jak należy. Próbowałem ściągnąć to glinką efekt jest taki ze "waterspot" ale lakier robi się ślizgi. Potem próbowałem różnych kombinacji past padów. Ostatecznie poszło menzerna 400 i twardy pad ale nadal zostaje to cholerstwo. Jakiejś porady?

http://www.fotosik.pl/zdjecie/acce48f352d8e38f

http://www.fotosik.pl/zdjecie/12f499afbd52ee33

http://www.fotosik.pl/zdjecie/ced0555cce3044d2

Link to comment
Share on other sites

Miałem dawno temu podobną sytuację z gyonem mohs, tylko, że raczej było to z winy użytkownika. Dzień po położeniu powłoki, kolega zapomniał, że nie może myć samochodu chemią przez tydzień, niestety umył na bezdotyku pianą, nie spłukał tego wodą i postawił na parkingu w pełnym słońcu 30 stopni. Na drugi dzień cała klapa bagażnika wyglądała podobnie. Podejrzewam, że tutaj jest podobny problem. Coś osadziło się na lakierze i stało w mocnym słońcu, może kwaśny deszcz, może obok jest jakaś fabryka i coś z komina poleciało ostrego.

Ja w moim przypadku musiałem wszystko zdzierać papierem, a łatwo nie było, ale zeszło :|

Link to comment
Share on other sites

Marne szanse na usunięcie tego ... mam dużo samochodów pod opieką prezesów elektrowni Opole, wszystkie auta które podjadą tam pod elektrownię wyglądają podobnie, water spoty tak głębokie że nie do usunięcia nawet papierkiem (usunąłem w jednym miejscu nawet 20 mikronów lakieru) i dalej lipa ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.