Skocz do zawartości

3M Polish Rosa


pro rider

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczą 3 propozycje :) wosków, które są równie łatwo nakładane jak 3M lecz głębia koloru jest większa.

 

Wydaje mi się, że lektura forum wiele powinna Tobie wyjaśnić, ale po krótce dla przykładu w miej więcej tej cenie co 915 będziesz mógł zastosować: któryś z PB Natty's, #16, coś z CG, droższy Zymol Carbon, może któryś z DJ itp. Więcej znajdziesz chociażby w tym wątku:

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=1267

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, a w jakim stanie masz lakier?

Bo prawda jest taka, że mimo używania wosków lakier jednak niszczeje, a druga prawda to taka, że nawet najdroższy wosk na aucie jest tylko tyle wart, co stan lakieru pod nim.

 

Mi 915 się spodobała po tym, jak nawoskowałem bratowej srebrnego subaru. Na moim ciemno zielonym Oplu uwielbiam stosować DJ Purple Haze, które z racji zawartości cząstek węgla przyciemnia troszkę lakier.

Pewna bardzo zaufana mi osoba doradziła mi stosowanie Lusso Oro.

Poza tym jeżeli to jest ciemny kolor, to można by przed woskiem jakiś glaze zastosować (mam na mysli troszkę osławione Black Hole Poorboy's).

Z tańszych wosków chwalonym jest Nattys Red, Kolega Fonnes zachwala Harly Wax.

Co do SV i Zymola, to owszem, tylko to już troszkę wyższa półka jest.

Natomiast znów pewien zaufany kolega powiedział mi, iż u każdego z nas na półce powinno sie znależć #16 lub #23 Meg'sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier jest w b.dobrym stanie (latem polerowany menzerna PO85RD 3.02 ) systematycznie stosuje AG SRP i wosk. Lakier to ciemna zieleń (perła)... chyba skuszę się na wspomniany przez Ciebie DJ Purple Haze.

Oto kolor auta

3968982059b72ef992edo.jpg

 

Ps. oczywiście klikam ''pomógł''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

pro rider, jeśli jest tak jak mówisz,i lakier jest już bez wad to już niewiele się zmieni po zmianie wosku,będa to niuanse.

 

Owszem,możesz zastosować glaze który doda troche wet looku, ale wosk już sam w sobie za bardzo tego nie zmieni.

 

Lakier prezentuje się wspaniale :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lakier prezentuje się wspaniale :good:

 

Chyba kolor lakieru ;) . Bo z tego co rozumiem to nie jest auto zalozyciela tematu .

 

Podobno bardzo dobre sa :

-Zymol Carbon

-Lusso Oro

-Victoria Concours

-Dodo supernatural

 

 

Zalezy ile chcesz wydac na wosk :dontknow: . 100zl czy 300zl czy jeszcze wiecej ?

 

Zaleta dodo jest mozliwosc zakupu ich w malych opakowaniach 30ml, ktore kosztuja okolice 30zl za purple haze i okolice 80zl za supernatural.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.