Skocz do zawartości

Honda Accord Aerodeck '09 (czarny)


CleanerFreak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Ci, którzy byli w czwartek tydzień temu w hali CWWC, pamiętają to szare, trzy miesięczne „brzydkie kaczątko” które zwie się Hania.

 

Teraz Hania stała się "pięknym łabędziem" :shock:

 

Odebrałem wczoraj Hanie kombi ( co prawda nie tak świeżą, moja ma już 3 miesiące) po kompleksowej obróbce. Lakier po 4 myciach ręcznych wyglądał jak 5 letni. Całą operacje przeprowadziłem w Car-Spa na naturalnych kosmetykach firmy Zymol. Efekt piorunujący. Wieczorem byłem u Arka w Ursusie, zdjęcia są zrobine.

Na forum w tematach o spotkaniach i imrezach masz b. dużo zdjęć z obróbki mojego Prosiaka i Reni Clio. Wszystko na kosmetykach naturalnych.

Jeśli chodzi o mnie to traz tylko na takie stawiam. A wybór należy do ciebie ;)

HondaAccordDario2.jpg

HondaAccordDario3.jpg

HondaAccordDario4.jpg

HondaAccordDario7.jpg

HondaAccordDario8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry efekt, choc az ciężko uwierzyć, ze auto w takim tempie sie tak niesamowicie porysowało! ale widać taki juz urok ciemnych aut honda.

mazda, ktora ostatnio robiłem ma niestety podobnie miekki lakier, co przy ciemnej barwie nie wróży łatwego zycia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
bardzo dobry efekt, choc az ciężko uwierzyć, ze auto w takim tempie sie tak niesamowicie porysowało!
Też nie chciało mi się w to wierzyć, ale widziałem i mierzyłem miernikiem połysku.

Połysk był słabszy od matowego lakieru, siedmio letniego New Beetle :shock::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.