Skocz do zawartości

Fireball Ultimate Tire Coating vs Others


Treys

Rekomendowane odpowiedzi

No więc jakoś znalazło się trochę wolnego czasu tak więc zabrałem się do testów :D

 

Pierwszy test będzie testem długodystansowym zobaczymy jak długo posiedzi na oponach dressing ( opony oczywiście przygotowane ) mam swojego faworyta SlickRims, który króluje dla mnie na ten moment :good: , ale dajmy szanse nowym tak więc :

 

Fireball Ultimate Tire Coating Blue - tyle ubyło z aplikacji na 4 opony rozmiar 19

e73b4c299d7a3178med.jpg

2440a08b694ce44bmed.jpg

2ce8a67a1be0d773med.jpg

Oponie na temat produktu na samym dole ;)

 

Tutaj znów jest test względem kilku innych produktów :

 

Po prawej mój faworyt

8777e6de7beb344fmed.jpg

625f0ff48a44ada3med.jpg

____________________________________________________________________________________________________________________

8660d5bf818bc185med.jpg

37dcd44418c2b0bdmed.jpg

 

____________________________________________________________________________________________________________________

047cf4e4e8b6608amed.jpg

76ca8a53b998cd0amed.jpg

 

____________________________________________________________________________________________________________________

071f87b987e35cb8med.jpg

6d1bac4f15a5b6bcmed.jpg

 

Z góry przepraszam za słabawą jakość zdjęć super fotografem może nie jestem ale coś tam pewnie widać :song:

 

 

Odnośnie 1 testu będzie temat aktualizowany i zobaczymy jak będzie siedział dlugo :)

 

Odnośnie 2 testu widać porównanie względem przyciemniania

 

 

Oponie na temat Produktu : powiem tam jest bardzo wydajny dosłownie 1-2 psiknięcie i da rade usmarować całą oponę fajnie że jest dodawany aplikator :D , zapach jest bardzo przyjemy jakbym wąchał jakieś perfumy nie pamiętam jakie ale 100% wcześniej gdzieś to czułem, jak już pisałem moim aktualnym faworytem jest SlickRims względem wyglądu nie różni się dużo pomiędzy FireBallem jednak trwałością pobił wszystkie aktualne produkty na rynku dla mnie :) zobaczymy co pokaże Fireball na pewno aplikacja jest dużo banalniejsza niż Slicka ( ten ma wodna jakby konsystencje ) a Fireball jakby ( silikonowa )

 

 

Czy kupił bym Fireballa jeśli pobije względem długodystansowym ( wytrzymałość,aplikacja ) Slicka to na pewno tak kupie :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe update :

 

Samochód przejechał około 400km w deszczu i nie tylko a dressing przed myciem prezentuje się tak

 

cd70db2fdcbedf6emed.jpg

 

2420f271bac5f4cfmed.jpg

 

z tyłu (2 foto ) jak widać bardziej jakby osłabł i więcej się opony ubrudziły natomiast z przodu ( 1 foto )wygląda dużo lepiej

 

a tak wygląda po opłukaniu wodą jak widać kropelki są nadal jednak wygląd jakby osłabł

 

903db52817b47673med.jpg

 

291032d41705220dmed.jpg

 

a tak wyglądają już opony myciu całego samochodu ( Prewash z piana aktywna Unique Athena )

 

51f1e7ee701cd3b6med.jpg

 

e821463cff3f4f7dmed.jpg

 

4503ef5112c07c76med.jpg

 

10113bda25b1bbddmed.jpg

 

Sami oceńcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treys, próbowałeś może delikatnie przepędzlować te opony pianą? Czy tylko psiknąłeś pianą i spłukiwałeś?

psiknąłem i spryskałem nic nie było dotykane na oponie, następnym razem położę dressing od nowa i przy myciu aktywna piana ruszę delikatnie szczotką/pędzelkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazło się troszkę czasu więc przetestowałem Fireball Ultimate Tire Coating Wax Blue. :)

 

Opis Producenta:

Ultimate Tire Coating Wax Blue

Najlepszy dressing do opon na Polskim rynku!

Niespotykane dotąd odprowadzanie wody i trwałość sprawia, że Fireball Ultimate Tyre Coating Wax nie ma sobie równych.

Dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – niebieskim i czerwonym.

 

Niebieski – wykończenie nadające oponie połysk. Efekt hydrofobowy (lepsze odprowadzanie wody). Rewelacyjny zapach porównywalny do męskiego żelu pod prysznic, doskonale kryje oponę, jest bardzo wydajny.

 

Sposób użycia:

Nanieść niewielką ilość na dołączony w zestawie aplikator a następnie równomiernie rozprowadzić po powierzchni opony.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów stosuj na czystą i osuszoną powierzchnię opon.

 

Buteleczka testera wygląda przyzwoicie :) Miałem problem z atomizerem ale dałem rade :-]

 

DSC_0001.jpg

DSC_0002.jpg

DSC_0003.jpg

 

Zgodnie z zaleceniami producenta musiałem wyczyścić oponę przed nałożeniem dressingu , wybór padł oczywiście na Shiny Garage Pure Black Tire Cleaner.

 

DSC_0004.jpg

DSC_0005.jpg

DSC_0006.jpg

DSC_0007.jpg

 

Zdjęcie przebiegu zobaczymy ile wytrzyma :)

 

DSC_0008.jpg

 

Do nakładania dressingu użyłem Fireball Detailer Pad

 

DSC_0009.jpg

 

50/50 jak wygląda dressing na oponie

 

DSC_0010.jpg

DSC_0011.jpg

 

I cała opona

 

DSC_0012.jpg

DSC_0013.jpg

 

Czas na oponę z tyłu

 

DSC_0014.jpg

DSC_0015.jpg

 

Tyle ubyło z całej buteleczki

 

DSC_0016.jpg

 

I druga strona

 

DSC_0018.jpg

DSC_0019.jpg

DSC_0020.jpg

DSC_0021.jpg

DSC_0022.jpg

DSC_0023.jpg

 

Podsumowanie:

Dressing posiada zapach męskiego żelu pod prysznic jak pisze producent . Tire Coating Wax Blue nadaje oponie połysk mnie się średnio podoba jak opona się strasznie błyszczy . Jestem zwolennikiem efektu Satyny/Matu :) Dodam że jest bardzo wydajny , dobrze kryje oponę . Pad który dostałem jest napewno lepszy od mojego poprzednika , bardzo dobrze leży w ręce i dobrze się nim pracuje :) Niedługo zrobię aktual jak dressing leży i jak kropelkuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie fireball na wielki plus, używam i jestem zadowolony . Jeśli chodzi o zapach to z tego co ja kojarzę to zapach pianki do golenia BOND lub coś z gamy ich kosmetyków :D:D mój ojciec takiej używał ale musze jeszcze gdzieś w sklepie na półce spróbować po niuchac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.