Jump to content

Tenzi - Car Shine


Recommended Posts

Opis produktu mówi "nabłyszczacz", a karta produktu i karta charakterystyki pokazują, że zawiera związki powierzchniowo czynne. Łącząc te fakty, ja bym ten produkt traktował jako coś w rodzaju quick detailera - usuwa drobne zabrudzenia i nadaje połysk.

Link to comment
Share on other sites

UQD normalnie :)

Też mi to przeszło przez myśl ale obawiałem się formułować tak śmiałą tezę. :) To hasło mnie trochę zastanawia: Zabezpiecza lakier przed bieżącymi zanieczyszczeniami oraz zmiennymi warunkami atmosferycznymi. - taki trochę marketingowy bełkot. :D Przypuszczam, że skoro słowo klucz w całym opisie to "nabłyszcza" to produkt zawiera jakieś aminosilikony, które właśnie połysk dają.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Odgrzeję trochę temat, tak się stało, że Tenzi Car Shine pojawił się na mojej półce. Powiem że działa on bardzo fajnie, ładnie podbija kolor i przyjemnie pachnie :) Zastanawiam się tylko jaki może mieć wpływ na woski jego pH to 9. Myślicie że można go bezpiecznie stosować np. na Natty's Red ?

Link to comment
Share on other sites

Powiem że działa on bardzo fajnie, ładnie podbija kolor i przyjemnie pachnie

Może miałem jakieś inne ,,car shine'' ale moje do wyglądu nic nie wnosiło ...

Link to comment
Share on other sites

SzaKal, Może źle to ująłem, ale wiem jedno, Car shine ładnie nabłyszcza. Z tym, że ja dopiero zaczynam przygodę z detailingiem i możliwe, że nawet mała poprawa wyglądu wydaje mi się "znaczna" :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Dzisiaj użyłem Car Shine i powiem tak, nabłyszczanie 3/10, za to łapanie kurzu 9/10. Nie mam za bardzo porównania z innymi QD ale ten wydaje się po prostu słaby. Nabłyszczanie jest znikome, lakier jest po nim szorstki i dość mocno łapie pyłki z powietrza. Nakładem psikiem i wcierałem MF. Wyjadę go do końca i więcej nie kupię.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Znajomy ma i stosuje a jak na niego to i tak duża forma zabezpieczenia lakieru,ponieważ miałem z tym produktem kontakt jedynie organoleptyczny nie mogę powiedzieć czy się sprawdza,pierwsze co rzuciło mi się w oczy to PH 9 także jako QD nie stosowałbym ponieważ może zeżreć wosk a nie go wspomóc.Jedyne co usłyszałem od znajomego to to że przy myciu "fajnie woda spływała".

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.