Skocz do zawartości

Honda Integra Type R - UNC-r


Pajko

Rekomendowane odpowiedzi

Pajko koleś razorvwmk3 coś napisał co nikt oprócz niego nie bierze poważnie i tyle;)

Nie przejmuj się super praca oby tak dalej, szkoda, że ludzie nie wrzucaja swoich relacji przez takich ludzi jak taki "specjalista"

Ale wiesz jak to piszą jak ktoś hejtuje to znaczy, że robisz super robotę i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotoszop to może i fakt przesada, ale hejt to ja widzę tylko i wyłącznie w odpowiedzi na "krytykę".

 

Już przy okazji wcześniejszych relacji miałem o tym pisać, że zdjęcia z efektu końcowego są świetne, bo świetne są "zdjęcia". Nie wiem jak inni, ale ja chciałbym zobaczyć przed/po robione chociaż w zbliżonych ustawieniach. Dlaczego ? A no dlatego że wystarczy dobrze umyć samochód i zrobić dobre zdjęcie i będzie taka sama petarda bez jakiejkolwiek korekty : ) Fajny przykład widać na portalach aukcyjnych gdzie Mietki takie fajne foty strzelają, że oprócz sprzedawanego świecą się jak psu jajca 20 letnie pordzewiałe gulfy na drugim planie.

 

Czasami warto przyjąć krytykę bez spin na klate. Faktem jest, że kolejna dobra praca z fajną relacją, ale efektu końcowego zobaczyć się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstruktywną i rzeczową chętnie przyjmę i nie będę "kozaczył" . Ale jak ktoś chcę mi wmówić nie prawdę to źle trafił. Nie cierpię znafcuf wszystko widzących życie znajacych wszędzie będących życie znających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój ostatni post na "ten" temat . Stare lustro Sony alpha a 200 i tu robione obiektywem 18-200 sony . Szkło jeszcze made in japan (kumpel ma ten sam obiektyw i ma made in china widać różnicę) wiec monolta z logo sony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku zle się to ogląda 90% zdjec normalnych nagle z efektu finalnego podrasowane ze az głowa boli i wg mnie psuja cały efekt. Sa za bardzo przypudrowane. Wg fajna hipkryzja sam stwiedziłes ze obrabiasz a teraz bedziesz bral na klate ehhh ogar please :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajko, dodaje bardzo często relacje z prac i chwała mu za to. Już mało jest użytkowników co regularnie bawią się w zdjęcia przy pracy. :good:

 

A że ktoś oskarża go o PS to jest debilem, albo nigdy nie miał styczności z lustrzankami i nie posiada wiedzy na temat fotografii tylko leci wszystko na Auto (tylko po co wtedy brać lustrzankę?).

 

 

Co do prac. Jak nie cierpię Hond to Integra i s2000 podobają mi się bardzo. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota :good: powiedz Pajko, bo właśnie w twoich relacjach to zauważyłem. Ty dajesz najpierw prickborta potem na niego vampire? Bez wcześniejszego mycia po każdym z nich. Na zdjęciach tak to wygląda a nie opisujesz tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak .

 

Jeżeli auto nie jest mocno brudne ( bloto , piach , brud pon deszczu itp ) to leci Deironizator na 5-15 min (zależne od warunków pogodowych i temperatury ) następnie bez spłukiwania t&g na 5-15 min ( j.w ) i dopiero mocna piana i już kolejne kroki

 

Nie widzę sensu mycia między tymi etapami szkoda czasu na wycieranie itp a wiadomo że nigdy dokładnie się nie wytrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PS jedynie co jest zrobione to czasami auto-kolor...

wRHkmqL.jpg

Wg Ciebie, nie wypacza to efektu finalnego?

 

 

Nie rozumiem też ludzi którzy zamiast cieszyć się że komuś się jeszcze chce zrobić coś dla innych bez interesownie to hejtują .

Proszę, tylko nie graj szlachetnego.

 

 

Nie wiem jak inni, ale ja chciałbym zobaczyć przed/po robione chociaż w zbliżonych ustawieniach. Dlaczego ? A no dlatego że wystarczy dobrze umyć samochód i zrobić dobre zdjęcie i będzie taka sama petarda bez jakiejkolwiek korekty : )

+1! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja chciałbym zobaczyć przed/po robione chociaż w zbliżonych ustawieniach. Dlaczego ? A no dlatego że wystarczy dobrze umyć samochód i zrobić dobre zdjęcie i będzie taka sama petarda bez jakiejkolwiek korekty : )

+1! :good:

 

Auto znane, doskonała robota mimo iż na żywo nie oglądałem :(

 

 

Wg mnie też troszkę ta fota pojechana, ale co ja tam wiem :D

Pozwole sobie wrzucić dla porównania fotę z D80 prosto z puchy bez PSów - suwaków itp, 4 lata temu po pierwszym myciu mojej, wtedy kilkudniowej, Hondy

27743306676_680139ce41_b.jpg

Chyba nie muszę dodawać o co chłopakom chodzi.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, znajome mi auto (naklejka na zderzaku zdradziła :))

poprzedniego właściciela nie ma na forum tu, ale pokażę mu fotki. to auto było pieszczone mechanicznie do granic, na niczym nie było szczędzone środków. o kosmetykę też dbał, choć nie w takim stopniu.

 

eniłej Pajko, świetna robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej masz brudną matrycę w aparacie. Bardzo się to uwidacznia przy przymkniętej przysłonie i jeszcze bardziej przy podkręcaniu kolorów. Są na allegro takie szpatułki nasączane do wymycia matrycy, można też próbować przedmuchać. Chodzi o te ciemnie plamy na niebie między chmurami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje w regulaminie dotyczącym wstawiania zdjęć dać wzmianke że zdjęcia mają być bez jakiej kolwiek ingerencji lub zwyczajnie dać sobie spokój z komentowaniem. Aparaty od zawsze "kłamały" i jeszcze długo nie będą pokazywać tego co my możemy zobaczyć gołym okiem. Zawsze będzie różnica - wiem bo sam robie zdjęcia.

 

Wracając do tematu - swietne auto, świetna praca - jak zawsze na wysokim poziomie :good:

Już wiem która powłoka wyląduje na mojej zawalidrodze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna praca Kolego :good: Widać przemianę już po części rodzynka na naszych drogach .

Bo teraz to już na pewno będzie przyciągał jeszcze bardziej wzrok niż przed twoimi pieszczotami;) :-]

Dla mnie jako raczkującego w świecie detalingu każda twoja relacja jest jak czytanie książki tylko ze zdjęciami i po przeczytaniu takiej relacji już nie czuje się tak zielono;) :) .Dzięki ze chce ci się takie relacje tu wstawiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.