Skocz do zawartości

Shiny Garage Interior Satin Dressing


Gesiu_15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Postanowiłem przedstawić test Satin Dressing na moim aucie :) Wcześniej miałem TK Natural interior dressing i nie przekonał mnie więc postanowiłem sprawdzić Satin Dressing od SG .

 

Opis Producenta :

Shiny Garage Interior Satin Dressing to preparat w formie kremu, gęsta konsystencja i wysoka wydajność sprawiają, że produkt bez problemu aplikuje się na czyszczone powierzchnie.

 

Elementy plastikowe jak deska rozdzielcza, listwy drzwiowe narażone są na działanie wielu czynników zewnętrznych które mają niekorzystny wpływ na ich kondycję. Promienie UV, woda, piasek, kurz czy w końcu różne środki pielęgnacyjne stosowane wcześniej, z czasem mogą powodować płowienie i wysychanie elementów plastikowych, winylowych i gumowych. Dlatego bardzo ważny jest wybór odpowiedniego dressingu, który pomoże odżywić i zabezpieczyć daną powierzchnię.

 

Test Satin Dressing zrobiony na Golf III GTI . Jest to preparat w formie kremu.

 

DSC_0001.jpg

DSC_0002.jpg

DSC_0003.jpg

DSC_0004.jpg

 

Wszystkie plastiki wyczyszczone Pink APC od Shiny Garage w proporcji 1:10.

 

DSC_0005.jpg

DSC_0006.jpg

 

Zacząłem od progu , 50/50 .

 

DSC_0007.jpg

DSC_0008.jpg

 

Bok siedzenia przed nałożeniem Satina.

 

DSC_0009.jpg

 

Zdjęcia po nałożeniu dressingu.

 

DSC_0010.jpg

DSC_0011.jpg

 

Następnie wypróbowałem dressing na Airbag od pasażera . Pięknie Interior Satin Dressing przyciemnił poduszkę.

 

DSC_0012.jpg

DSC_0013.jpg

DSC_0014.jpg

DSC_0015.jpg

DSC_0016.jpg

DSC_0017.jpg

 

Potem 50/50 na kierownicy.

 

DSC_0018.jpg

DSC_0019.jpg

DSC_0020.jpg

DSC_0021.jpg

 

Całe wnętrze po nałożeniu Satin Dressing :good:

 

DSC_0022.jpg

DSC_0023.jpg

DSC_0024.jpg

DSC_0025.jpg

 

Podsumowanie :

Shiny Garage Interior Satin Dressing jest w formie mleczka , bardzo dobrze się go aplikuje na plastiki . Bardzo dobrze ożywia plastiki , przyciemnia i zostawia satynowy efekt który mi się podoba . Przyjemny zapach gumy balonowej umila nam pracę . Minął tydzień czasu od nałożenia dressing i mogę powiedzieć że bardzo mało ciągnie kurz :good: Jedynym problemem jest że Satin taci barwę , to samo było z Jet Black. Polecam każdemu sobie wypróbować Satin Dressing w swoim aucie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i użyłem do tej pory dwukrotnie. O ile sam preparat jest dość dobry i zostawia przyjemne wykończenie to aplikacja jest bardzo "tępa". Mógłby być rzadszy. 3-5 minut po nałożeniu polecam przetrzeć suchą mf, w przeciwnym razie dość mocno się świeci. Bardzo dobre właściwości antystatyczne, plastiki długo nie ciągną kurzu. Zapach ok, kolor niestety "ucieka" ;)

Od siebie daję mu uczciwe 6/10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viento, wiesz kolego może to zależy od plastików w aucie u mnie nawet nie miałem problemów z wykończeniem . Kolor powinien być niebieski u mnie jak widać zielony , pisałem do SG i podobno jest już nowy barwnik który nie powinien blaknąć :song: U siebie nakładałem dressing 25 maja i do dziś mało co jest kurzu jak dla mnie na + . Poprzednio używałem TK natural dressing , matowe wykończenie było ok tylko najgorzej z tym kurzem bo bardzo siadał :| Może wkrótce wypróbuje od ADBL Wow i zobaczymy ale z tego co widać po zdjęciach to podobne dressingi tylko zapachem się różnią , ale najlepiej wypróbować na własnej skórze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzaj plastików jak najbardziej może mieć znaczenie. Z tego co obserwuję Satin lepiej radzi sobie jednak z tymi starszymi. W mnie w A4 B6 wygląda to ładnie, ale od dressingu wymagam dość łatwej aplikacji.

Satin jest produktem co do którego mam dość mieszane uczucia - bo niby fajny, trwały i wydajny, ale z drugiej strony mocno wymagający i... No właśnie, nie ma dla mnie tego "wow". Mogę jeszcze dodać, że u mnie nawet po przetarciu mf w newralgicznych miejscach jak przyciski na konsoli środkowej Satin "zmazuje się" i zostaje coś na wzór tłustych śladów po paluchach.

Fajnie było go wypróbować, ale raczej nie zagości u mnie na stałe. Na chwilę obecną wracam do Nielsena Finesse ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę czasu minęło więc mogę powiedzieć coś więcej o Satin Interior Dressing :) Dressing nałożony 27.05 dziś mamy 12.06 . Plastiki przetarłem fibrą bo była naprawdę niewielka ilość kurzu . Plastiki są ciemne wyglądają tak jak w dniu nakładania Satina . Deska , plastiki już się tak nie świecą po przetarciu fibra :good: Jestem naprawdę zadowolony :good:

 

DSC_0026.jpg

DSC_0027.jpg

DSC_0028.jpg

DSC_0029.jpg

DSC_0030.jpg

DSC_0031.jpg

DSC_0032.jpg

DSC_0033.jpg

DSC_0034.jpg

DSC_0035.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.