Skocz do zawartości

CarPro Inside


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Car Pro w tym roku wprowadziło trochę nowości. O ile o Essence "mówi" się od jakiegoś czasu to o Inside sam dowiedziałem się niedawno. Film na stronie producenta wyglądał bardzo interesująco, więc postanowiłem to sprawdzić :-]

 

Wspomniany klip:

 

Opis ("pożyczam" od MXów, bo tam kupiłem):

CarPro Inside - to preparat przeznaczony do czyszczenia wewnętrznych elementów pojazdu. Idealnie sprawdzi się do czyszczenia vinylu, plastiku, skóry oraz gumy. Bez problemu radzi sobie z brudem, potem, olejami itp. Preparat posiada atomizer spieniający dzięki któremu w łatwiejszy sposób zaaplikujemy i rozprowadzimy produkt. Inside łączy w sobie mocne właściwości czyszczące z jednoczesną łagodną charakterystyką. Nie musimy bać się o uszkodzenie np. barwnika na skórze.

 

Słowo wprowadzenia. Ze skórą zbyt dużego doświadczenia nie mam, z racji tego, że u siebie w samochodzie oprócz skóry na gałce zmiany biegów nie mam nic. Do sprawdzenia Inside, wykorzystałem kierownicę Renault Thalia, samochód świeży, przebiegu nie za duży więc i skóra nie jest bardzo zniszczona.

 

 

Samo Inside to rzadka, przeźroczysta ciecz o przyjemnym cytrynowym zapachu. Ja kupiłem 50tkę, więc wygląda jak wszystkie testery od Car Pro. W większych opakowaniach chyba jest atomizer pianujący.

 

DSC01724.jpg

DSC01725.jpg

 

Kierownica przed, jak widać mocno świecąca:

 

DSC01726.jpg

DSC01727.jpg

DSC01728.jpg

DSC01729.jpg

 

Wydzieliłem kawałek taśmami i przystąpiłem do czyszczenia. Jak widać przy szwach pomagałem sobie szczoteczką. Produkt mocno się pieni, nawet mimo braku atomizera pianującego:

 

DSC01730.jpg

DSC01731.jpg

DSC01732.jpg

DSC01733.jpg

DSC01734.jpg

 

Przetarcie mikrofibrą:

 

DSC01735.jpg

 

Powtórna aplikacja, jak widać piana jest już zdecydowanie bardziej biała:

 

DSC01736.jpg

 

Na filmie polecali usunąć resztki wilgotną mikrofibrą, tak też zrobiłem:

 

DSC01737.jpg

 

Kilka 50/50:

 

DSC01738.jpg

DSC01740.jpg

DSC01741.jpg

DSC01742.jpg

 

Finalnie, po wyczyszczenia całej kierownicy:

 

DSC01746.jpg

DSC01747.jpg

DSC01749.jpg

 

Podsumowanie:

Jak widać produkt daje radę. Kierownica nie była bardzo brudna, ale po czyszczenia zrobiła się wyraźnie bardziej matowa. Produkt mocno się pieni, przy skórze to dobrze bo pozwala uniknąć przemoczenia, ale przy czyszczeniu np. plastików ja wolę coś co pieni się mniej. Jest dosyć wydajny, dokładnie nie patrzyłem ale ponad połowa jeszcze została. Pracę uprzyjemnia cytrynowy zapach, szybko wietrzeje, więc jeżeli ktoś nie lubi to nie ma problemu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
638278 Kierownica wygląda jak nowa :good:

 

:good:

 

638279 test fajny jak zawsze a produkt więcej niż ciekawy, muszę przetestować

 

Jestem ciekawy Twojej opinii. W 7er masz dużo skóry, "placu" do czyszczenia nie zabraknie :good:

problem jest taki że musiałbym wziąć pożyczkę jak bym wszystko chcial od razu przetestować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.