Skocz do zawartości

Projekt - Odkurzacz dla Detailera 2016 - wasze sugestie


poorboy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

On sie nie pchał na testy poprostu skorzystał z okazji zakupu w promocyjnej cenie. Nie podpisywał cyrografu ze musi niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki zrobić mega test.

 

Ja sie wstrzymam jeszcze. Nie pili mi się aż tak. Czekam na kolejne testy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze George to sprawdzony odkurzacz który działa i działa, ciezki do zajezdzenia, funkcja wydmuchu moim zdaniem nie jest w odkurzaczu funkcją jakąś mega potrzebną, nie uzyskasz tej siły wydmuchu co z kompresora i nie wszystko nim wydmuchasz ale to tylko moje zdanie, plastiki są w nim wytrzymałe, rury takze, dodatkowo mozna nim prać dywany i odkurzać w domu bo są akcesoria, a po co trzymać w domu 2 czy 4 odkurzacze, George dla mnie prowadzi ;) No i ten uśmiech na nim sam za tym mówi ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolego aby wydmuchać całe auto to trzeba kompresor z banią na 1000 megalitrów :kox: conajmniej, inaczej szybko się wypierdzi, przynajmniej te co próbowałem szybko padały (100L), bym poowiedział przedni zderzak i pod maską porządnie i ciśnienia brak.

 

Dlatego też używam wydmuchu, jest anemiczny ale się nie męczy. :D

W tym samym czasie, oczywista, że gdybym miał ładny lokal i duży przerób, to chciałbym butlę giganta mieć ;)

 

Co do odkurzacza, zainteresował mnie też. Do tej pory tylko czytałem o nim, ale widać że aby potestować coś to muszę poprostu go kupić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem, że wkrótce powinno pojawić się ciekawe porównanie sprzętów. Będziemy też mieć większy model z turbiną 1550W i podciśnieniem 40kPa :evil:

Czekam z niecierpliwością!

Kiedy będą w sklepie? I jaka cena za "większego brata"?

 

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Odgrzeje kotleta bo było tylu chętnych itp. etc. testy jakieś w miarę swoich sił został wykonane, lecz ciągle oczekuje na rozwiązanie problemu z "zasysaniem" zbiornika z ekstrakcją co w ostateczności prowadzi do wielkiego siłowania się z odkurzaczem przez co irytuje w użytkowaniu. Zgłosiłem sprawę do [ref=#663399]poorboy[/ref], ale ciągle tylko czekać i czekać rozumiem wszystko że to faza testów ale temat jak by umarł w mojej ocenie. Bo w ofercie nie widzę tego odkurzacza niestety, tak samo jak i akcesoriów do niego. Wszystko trzeba samemu naprawiać ? zaczynam powoli mieć poważne wątpliwości co do tego projektu i chyba jednak szkoda że nie posunąłem się w stronę georga bo jak będę miał nim pracować częściej to kiepsko widzę z nim przyszłość. Na działanie nie narzekam jednak ile można dopominać się o jedną głupią uszczelkę która i tak jest mocowana nad zbiornikiem na brudną wodę, czyli rozumując dalej jest gdzieś dostępna :o Przepraszam że wylałem swoje "żale" ale trochę mnie to irytuje że mam siłą "włamywać się " do odkurzacza :zly:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.