Jump to content
poorboy

Projekt - Odkurzacz dla Detailera 2016 - wasze sugestie

Recommended Posts

Moja paczka jeszcze nie rozpakowana, a weekend przeleciał. Tak więc czekamy na kolejny. ;)

Moja paczka jeszcze nie rozpakowana, a weekend przeleciał. Tak więc czekamy na kolejny. ;)

Pfff... to po co się pchaleś na testy. :/

Biorę georga. Nie doczekam się testów. :dontknow:

On sie nie pchał na testy poprostu skorzystał z okazji zakupu w promocyjnej cenie. Nie podpisywał cyrografu ze musi niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki zrobić mega test.

Ja sie wstrzymam jeszcze. Nie pili mi się aż tak. Czekam na kolejne testy :)

Ja widzę że jednak George wygrywa sam go mam a myślałem że może zmienie ;)) jednak pozostaje przy GN ;)) a do wydmuchu mam o wiele silniejszy kompresor ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Kolego jakbys mógł to napisz swoje spostrzeżenia bo na dniach tez planuje zakup odkurzacza i tak jak kilku innych mam dylemat między georgem a tym nowym ;)

Po pierwsze George to sprawdzony odkurzacz który działa i działa, ciezki do zajezdzenia, funkcja wydmuchu moim zdaniem nie jest w odkurzaczu funkcją jakąś mega potrzebną, nie uzyskasz tej siły wydmuchu co z kompresora i nie wszystko nim wydmuchasz ale to tylko moje zdanie, plastiki są w nim wytrzymałe, rury takze, dodatkowo mozna nim prać dywany i odkurzać w domu bo są akcesoria, a po co trzymać w domu 2 czy 4 odkurzacze, George dla mnie prowadzi ;) No i ten uśmiech na nim sam za tym mówi ;))

Ale kolego aby wydmuchać całe auto to trzeba kompresor z banią na 1000 megalitrów :kox: conajmniej, inaczej szybko się wypierdzi, przynajmniej te co próbowałem szybko padały (100L), bym poowiedział przedni zderzak i pod maską porządnie i ciśnienia brak.

Dlatego też używam wydmuchu, jest anemiczny ale się nie męczy. :D

W tym samym czasie, oczywista, że gdybym miał ładny lokal i duży przerób, to chciałbym butlę giganta mieć ;)

Co do odkurzacza, zainteresował mnie też. Do tej pory tylko czytałem o nim, ale widać że aby potestować coś to muszę poprostu go kupić :D

Podpowiem, że wkrótce powinno pojawić się ciekawe porównanie sprzętów. Będziemy też mieć większy model z turbiną 1550W i podciśnieniem 40kPa :evil:

Podpowiem, że wkrótce powinno pojawić się ciekawe porównanie sprzętów. Będziemy też mieć większy model z turbiną 1550W i podciśnieniem 40kPa :evil:

Czekam z niecierpliwością!

Kiedy będą w sklepie? I jaka cena za "większego brata"?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Odgrzeje kotleta bo było tylu chętnych itp. etc. testy jakieś w miarę swoich sił został wykonane, lecz ciągle oczekuje na rozwiązanie problemu z "zasysaniem" zbiornika z ekstrakcją co w ostateczności prowadzi do wielkiego siłowania się z odkurzaczem przez co irytuje w użytkowaniu. Zgłosiłem sprawę do [ref=#663399]poorboy[/ref], ale ciągle tylko czekać i czekać rozumiem wszystko że to faza testów ale temat jak by umarł w mojej ocenie. Bo w ofercie nie widzę tego odkurzacza niestety, tak samo jak i akcesoriów do niego. Wszystko trzeba samemu naprawiać ? zaczynam powoli mieć poważne wątpliwości co do tego projektu i chyba jednak szkoda że nie posunąłem się w stronę georga bo jak będę miał nim pracować częściej to kiepsko widzę z nim przyszłość. Na działanie nie narzekam jednak ile można dopominać się o jedną głupią uszczelkę która i tak jest mocowana nad zbiornikiem na brudną wodę, czyli rozumując dalej jest gdzieś dostępna :o Przepraszam że wylałem swoje "żale" ale trochę mnie to irytuje że mam siłą "włamywać się " do odkurzacza :zly:

Pozdrawiam

Poszedł PM, odkurzacz ma mocny ciąg i zasysa głowicę, firma Profi zdeklarowała się zrobić nam nowe uszczelki z innego matariału

Wiem że ma mocny ciąg i jestem tego świadomy, tylko czekać tak długo na rozwiązanie sprawy to jednak słabo :( mam nadzieje że uda się w końcu rozwiązać problem

Na oficjalną premierę się doczekamy kiedyś czy kończycie produkcję na prototypach sprzedanych na forum?

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka

Też jestem zainteresowany zakupem coś wiadomo temat widzę umarł w marcu . Czy można gdzieś zakupić ten model ?