Skocz do zawartości

Mad Cow Purity


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witam. Jestem w trakcie testu wosku Mad Cow Purity. Postanowiłem podzielić się swoimi spostrzeżeniami z racji tego że kilka osób mnie pytało o siuwaksy tej marki.

Na tapetę wziąłem bodaj flagowy wosk spod znaku krowy. Obiektem testu jest moja malutka, potanowiłem ją pogłaskać w przeddzień walentynek :D

Dobra dość głupot.

Opis ze strony dystrybutora:

 

Poświęciliśmy wiele pracy i wysiłku na udoskonalenie receptury, dlatego teraz dzięki Purity możesz liczyć na:

wysoką czystość produktu w oparciu o najlepsze i najczystsze składniki,

bogaty połysk,

najlepszą długotrwałą ochronę

i fantastyczne kropelki.

Kokosowa nuta zapachowa uprzyjemnia pracę, choć ta i tak jest łatwa, gdyż wosk smaruje się jak masło,

można go stosować ręcznie lub z pomocą aplikatorów. Polerowanie wyciągnie właściwości refleksyjne lakieru.

 

Malutka w trakcie mycia

ne6mnp.jpg

vinus3.jpg

cleaner wypracowany maszynowo

1zyy5s.jpg

muwhee.jpg

4lr8kg.jpg

maska przedzielona w celu sprawdzenia czy wosk przyciemnia lakier

9hunfc.jpg

2lvlbo8.jpg

27yvmyq.jpg

dysjdu.jpg

1jsug1.jpg

303bpjd.jpg

9kq83a.jpg

24dii3n.jpg

Trochę kropelek

29nht35.jpg

165940.jpg

rsgf2h.jpg

168xuo4.jpg

33bcwn7.jpg

Podsumowując:

Wosk o ładnym zapachu kokosowym, mega oleisty co sprawia że woskowanie to sama frajda nie ważne czy smarujemy dłońmi czy aplikatorem. Docieranie łatwe szybkie i przyjemne. Look :-] . Lakieru nie przyciemnia stąd brak fotki po zdjęciu taśmy. Kropelki ładne, kształtne. Trwałość wosku będzie sprawdzana.

Opis producenta wkleiłem na samym końcu i dopiero po napisaniu moich wypocin go przeczytałem - nie kłamią :D

Cena no cóż niska nie jest ale moim zdaniem warto.

Dziękuję za uwagę. :ad:

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.