Skocz do zawartości

Black Mamba Tire Dressing


Good Stuff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Black Mamba Tire Dressing

 

Tire Dressing Black Mamba to pięknie czarne opony. Produkt wyróżnia

naturalnie czarny efekt na oponie bez zbędnego świecenia.

Idealnie subtelne wykończenie. Łatwość aplikacji, trwałość

i świetnie właściwości hydrofobowe to główne zalety Black Mamby.

Aplikacja na mokrą oponę? Żaden problem Black Mamba również

poradzi sobie w takich warunkach!

 

sqgw1s.jpg

Cena 39,90 za 500ml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...
Środek tylko i wyłącznie na opony? Pytam bo chciałbym coś co można również stosować na plastiki zewnętrzne.

 

Tak jest to produkt wyłącznie do opon. Pozdrawiam

 

.....nie tylko...ja używa na gumowe dywaniki na których sprawdza się bardzo dobre.... zresztą dużo osób juz probowala na dywanikach i sobie chwalą...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek tylko i wyłącznie na opony? Pytam bo chciałbym coś co można również stosować na plastiki zewnętrzne.

 

Tak jest to produkt wyłącznie do opon. Pozdrawiam

 

.....nie tylko...ja używa na gumowe dywaniki na których sprawdza się bardzo dobre.... zresztą dużo osób juz probowala na dywanikach i sobie chwalą...:)

 

Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł, ten produkt jest dosyć tłusty, wyobraź sobie co się dzieje z podeszwą buta wysmarowaną black mambą z dywaników podczas naciskania (!) pedału hamulca. Wg mnie niebezpieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

[ref]shinekamcar[/ref], pewnie ,że się sprawdza ;) ale dywaniki to "sliski" temat :D

Dużo zależy jaki to dywanik. Produkt został stworzony do opon ale znane są nam przypadki gdzie Mamba trafia na dywaniki, plastiki, inne gumowe elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamba trafiła na gumowe dywaniki w samochodzie żony. Dywaniki wcześniej wymyte i wysuszone. Mamba dokładnie rozprowadzona i wytarta do sucha. Przed włożeniem do auta poleżały 10 minut na słońcu. Efekt utrzymuje się już miesiąc a ponieważ dość często również jeżdżę tym autem, nie zauważyłem żadnych "objawów" ma moim obuwiu :) (biała podeszwa)

Jeśli ma to znaczenie to dywaniki nazwijmy je oryginalne w półrocznym Yarisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek tylko i wyłącznie na opony? Pytam bo chciałbym coś co można również stosować na plastiki zewnętrzne.

 

Tak jest to produkt wyłącznie do opon. Pozdrawiam

 

.....nie tylko...ja używa na gumowe dywaniki na których sprawdza się bardzo dobre.... zresztą dużo osób juz probowala na dywanikach i sobie chwalą...:)

 

Moim zdaniem to nie jest dobry pomysł, ten produkt jest dosyć tłusty, wyobraź sobie co się dzieje z podeszwą buta wysmarowaną black mambą z dywaników podczas naciskania (!) pedału hamulca. Wg mnie niebezpieczne.

 

Tu nie do końca się mogę zgodzić....Wszystko zależy od sposobu aplikacji produktu.... jak ktoś pryśnie i tak zostawi to sie zgodze że możne być tłusty a zarazem śliski natomiast jak sie dobrze przygotuje powierzchnie, zaplikowany produkt wetrze dokładnie w dywanik i osuszy ścierką i jak kolega wyżej napisał dobrze podeschną to dywanik nabiera matowego wykończenia bez zbędnego świecenia i raczej nie zdarzyło mi się żeby były śliskie , guma staje się bardzo odżywiona...przetestowałem już sporo dresingów na dywanikach i jak narazie ten przypadł mi do gustu....i duża zaleta jest bezwonny co we wnętrzu jest ważne ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.