Jump to content

Prostowanie i lakierowanie felg Poznań


KHOT

Recommended Posts

Cześć, muszę wyprostować i pomalować proszkowo komplet letnich felg, w związku z czym potrzebuję namiar na dobry i niedrogi warsztat tym się zajmujący w Poznaniu lub najbliższej okolicy. Wszelkie opinie, namiary mile widziane, również te kogo unikać. :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

Unikaj Łysego na Bukowskiej (zaraz obok stacji shell) taki z niego gagatek ze zawsze wszystkie felgi krzywe, ale jak podjechałem do znajomego to powiedział ze felgi proste i wszystko git. Za komplet malowanie i prostowanie 3 sztuk chciał 800zł za 16 alu!:o

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja ostatecznie zrobiłem koła na Morasku: http://www.felgipoznan.pl, drugi sezon teraz jeżdżą i jest wszystko super. Za komplet 17 z prostowaniem i malowaniem systemowym (shadow chrom, dopłata) wyszło ~900 cebulionów. Zdążyłem już kilku znajomych tam skierować i każdy jak na razie bardzo zadowolony, więc ze spokojnym sumieniem polecam. :good:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.