zsolpyw Posted October 18, 2015 Report Posted October 18, 2015 Wrzucam wynik ostatnich prac nad Beatą Z3, silnik 3.0 R6, 231 klacze pod maska Buda standardowo zostala umyta, odsmalanie, deironizowanie (PRICKBORT MAC Tenzi Prix), glinkowanie. Zwaraca uwage krwawienie pozimych powierzchni- maski oraz tylnej klapy. Komora silnika wyczyszczona, plastiki zadressingowane Meguiars Ultimate Protectant. Na oponach Meguiar's Endurance High Gloss Tire Gel Do lakieru zastosowano maszyne DA- LARE EPL-42 Cutting: CG Black Optics Microfiber Cutting Pad + Menzerna Fast Gloss 400 Finishing: Flexipads yellow finishing pad + Duragloss Swirl Mark Remover 671 Last Step Protection: Duragloss Polish Bonding Agent, Duragloss Clear Coat Polish 111 Lakier okazal sie twardy. Jechalem 3 serie po 4 woolne przejazdy. Mimo to sporo rysek zostawalo. Porownujac twardosc lakieru- Octavie I czy II ciecie 2 seriami dawalo duzo lepszy efekt niz tutaj 3 serie. Niestety futro Flexi nie wiem czemu sie nie spakowalo do walizki ...... Widac na fotkach z korekty ze po fibrze zostaja holsy. Niestety finish ich do konca nie wyprowadzil. Powinieniem etap posredni zrobic jak domniemam. Niestety rozwloklem zabawe w czasie i juz nie bylo kiedy Na innych autach ktore robilem, finish cleanerem folsiki ladnie mi wyprowadzal, tym razem pierwszy oporny twardziel mi sie trafil jak widac Na wiosne moze sie poprawie i dotne reszte bez holo, bedzie igiełka. Na razie cieszymy sie tym co jest Foty niestety bez slonca, pazdziernik pod Londynem przeciez
Justyna Posted October 19, 2015 Report Posted October 19, 2015 Lakier widać, że odżył po zabiegach Niech kolega utrzyma go w takim stanie jak najdłużej
sprytny Posted November 21, 2015 Report Posted November 21, 2015 Auto ma oryginalny lakier? Ładnie wyszło
Dystrybutor e36ace Posted December 3, 2015 Dystrybutor Report Posted December 3, 2015 Fajna Bawarka, fajny efekt szkoda że nie ma więcej fotek
zsolpyw Posted December 4, 2015 Author Report Posted December 4, 2015 Fotek wiecej nie ma, bo zawsze sie spiesze i nie lubie w robocie se przerywac Lakier ori. Ma to slabe strony, sporo jest odpryskow, slady pazurów przy klamkach itp.
Shaddy Posted December 5, 2015 Report Posted December 5, 2015 Z tą czołówkę to niezły patent. Może niekoniecznie jako główne źródło, ale dodatkowe jak najbardziej. Fajna stara Beti, robota również
zsolpyw Posted December 5, 2015 Author Report Posted December 5, 2015 Czolowka swietna sprawa, ale byle swiecidlo sie nie sprawdzi. Ten egzemplaz jest zlozony przez maniaka z forum swiatelka , wlozona dioda o bardzo dobrej sprawnosci, zasilona duzym pradem. Dodatkowo wymienna optyka, do inspekcji lakieru sprawdza sie kolimator o wąskim kącie. Na biezaco widac jak ryski znikaja i przy okazji czy jakies paskudztwo sie na lakierze nie robi. Natomiast do dokladnej inspekcji mam b. mocnego zooma, fotki efektu finalnego robilem wlasnie z nim. Kąt swiatla i tak rozszerzony, przy skupionym oczy bola, nawet w dzien
tomix156 Posted December 13, 2015 Report Posted December 13, 2015 Świetny samochód, kolor, silnik i koło... Gdybyś zjeżdżał do Polski, daj znać, może i auto by z Tobą przyjechało Po pracach wygląda świetnie.
mjregul Posted January 12, 2016 Report Posted January 12, 2016 Tak jak koloru czerwonego nie lubię tak ten jest po prostu genialny. Jedyne co go może przebić to nowy czerwony od Renaulta choć to może dziwne porównanie
firemantom Posted February 28, 2016 Report Posted February 28, 2016 Fajny efekt pracy. A czym kolega czyścił wydech??
Eryk Grzeszkowiak Posted March 5, 2016 Report Posted March 5, 2016 Efekt 1 klasa. Strach parkować taki samochód pod marketem lub zatłoczonym osiedlu :-)
zsolpyw Posted June 28, 2016 Author Report Posted June 28, 2016 Wydech czyszczony Autosolem. Wyczyscil idealnie.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now