Skocz do zawartości

Mothers re|vision Glass+Surface


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

przy okazji zamówienia dostałem od jednego z partnerów 2 próbki od Mothersa. Marka raczej mało znana ( przynajmniej na naszym forum ), według mnie nie do końca słusznie. Do Mothersa mam trochę sentyment, od kilku ich produktów zaczynałem "przygodę".

 

 

Moja wersja to "tester" ale wykonany jak pełne opakowanie. Duży plus :good:

Sam preparat to rzadki, błękitny płyn. Zapach ? Przyjemny, wąchając nie da się wyczuć alkoholu :good:

 

DSC00746.jpg

DSC00747.jpg

DSC00748.jpg

 

50/50 od wewnątrz na przedniej szybie :shock:

 

DSC00749.jpg

 

Kilka zdjęć pod najlepszym "halogenem":

 

DSC00753.jpg

DSC00755.jpg

 

Połówka na bocznej szybie od środka, prawa po:

 

DSC00762.jpg

 

Szyby wychodzą jak kryształ :good:

 

 

 

DSC00764.jpg

DSC00766.jpg

DSC00767.jpg

DSC00768.jpg

DSC00770.jpg

DSC00771.jpg

 

Słowo podsumowania. Płyn moim zdaniem bardzo dobry. Fibra z krótkim włosiem + Mothers i jest bardzo przyjemnie, nawet na tak ciężkich powierzchniach jak przednia szyba od środka. Dobre właściwości myjące, naturalny zapach bez wyczuwalnej alkoholowej woni, pozostaje kwestia ceny. Znając jednak Mothersa powinna być rozsądna. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, czy tylko mi sie zdjecia nie ładuja? Druga sprawa to chyba nie jest super nowosc bo ja swojego pierwszego Revision kupowałem jeszcze bodajze w czerwiec/lipec. Co do ceny to było to około 36-37 zł. Potwierdzam Twoje spostrzeżenia jest bdb zreszta sam juz mam przygotowany jego test ale czeka na swoj czas. Pozatym rewelacyjnie sprawdza sie na TV/Laptopach/Smartfonach mistrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problemy z hostingiem, powinno być dobrze :good:

 

Dodane po 8 minutach 40 sekundach:

Piotrek, czy tylko mi sie zdjecia nie ładuja? Druga sprawa to chyba nie jest super nowosc bo ja swojego pierwszego Revision kupowałem jeszcze bodajze w czerwiec/lipec. Co do ceny to było to około 36-37 zł. Potwierdzam Twoje spostrzeżenia jest bdb zreszta sam juz mam przygotowany jego test ale czeka na swoj czas. Pozatym rewelacyjnie sprawdza sie na TV/Laptopach/Smartfonach mistrz

 

Kojarzę, że Mothers miał płyn do szyb, też niebieski ale o innej nazwie, nie wiem czy zmieni tylko opakowanie czy sam produkt też. Takiej butelki wcześniej nie widziałem. Rzeczywiście dobrze się sprawdza do elektroniki, jest nawet specjalny zestaw w podręcznej formie kart "kredytowej" :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście musi być dobry. Szybko odparowuje?

 

Moim zdaniem trochę wolniej od Bri. Nie znam się na chemii, ale moim zdaniem Mothers ma mniej alkoholu, ale mogę się mylić bo biorę pod uwagę tylko odczucia z mycia. Efekty mycia porównywalne, praca z re|vision przyjemniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też testowałem Re-Vision. Dzisiaj nawet przecierałem przednią szybę z kurzu i jednego kleksa z ptaka :kox:

Środek naprawdę rewelacyjnie usunał wszystkie brudy z szyby i zapach rzeczywiście nie ma nawet nuty alkocholu w zapachu :good:

 

Mogę z czystym sumieniem go polecić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
a nie wiecie czy szyby w kasku motocyklowym / wizjer można tym czyści ? sądzę że tak skoro nie ma alkoholu ale może coś na butelce jest na ten temat ??

Nie wiem, czy coś Ci to pomoże, ale na opakowaniu jest wzmianka o tym, że nie posiada amoniaku i jest bezpieczny dla przyciemnionych szyb. Nie wiem czy nie ma w nim alkoholu, wiem tylko, że go nie czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam znac na pewno. Na YouTube tez bardzo pozytywnie sie użytkownicy / testerzy wypowiadają wiec myślę ze będzie bardzo dobrze. Zawsze mnie wkurzają smugi szczególnie te powstające od wewnątrz szyby w samochodzie. I tutaj odradzam sonaxa takiego zielonego. Kiedys był ok ale zrobili jakiś czas temu wersje "przyjazna środowisku" i pewnie taka jest tylko do kitu myje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Z góry sorry za odkopanie tematu, ale mam jedno pytanie. Jakiej fibry użyłeś do testu, polecasz ją czy może inną?

 

Zapomniałem odpowiedzieć, tak jak Damian napisał jest to Gyeon Terry Towel. Dobra fibra do ogólnego zastosowania, płaska struktury. Ogólnie podobna do zielonego Sonusa. Jak najbardziej godna polecenia, jak chcesz coś więcej przeczytać o niej, to jest mój temat w dziale z testami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.