Jump to content

Megs UC vs AG paint renovator


Recommended Posts

mario704, Paint Renovator jest w technologii MDAT a UC w SMAT. Siuwaks Autoglyma ma IMO więcej cięcia na początku, ale szybko to traci w miarę rozpadu ścierniw. Jest też suchszy i dla mnie gorzej się wypracowuje od UC. Co więcej, UC dobrze wypracowany na końcu daje zupełnie przyzwoite wykończenie... Podsumowując, UC jest dla mnie lepszą i bardziej wszechstronną pastą.

 

Ps. jeśli UC nie dał rady ręcznie, to może warto wypracować go na padzie MF/bawełnianym zamiast gąbkowym? (zakładam, że był pracowany gąbką...) O maszynie nie wspomnę... ;)

:ad:

Link to comment
Share on other sites

Też skłaniam się ku UC. Wiosną pracowałem z nim ręcznie i byłem zadowolony. Namachać się nieco trzeba było, ale nie sprawiał problemów, co przy ręcznej pracy jest kolejnym atutem. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor

AG jest o wiele trudniej osiągnąć zadowalający efekt, UC natomiast dużo więcej maskuje więc po idługim czasie czar pryska. Rzaden z powyższych nie zastąpi korekty z udziałem maszyny.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.