Skocz do zawartości

Zestaw glosnomowiacy


Rekomendowane odpowiedzi

Siemasz.

Ja mam u siebie MKI9200,a brat ma 3200LS.

Ale szczerze Ci powiem, że jeżeli zalezy Ci konkretnie na wygodnym rozmawianiu a nie na bajerach to najprostsze zestawy z czarnobiałym wyświetlaczem sa wystarczające.

W wyższych modelach płaci sie za bajery ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowione.

Biore z bajerami.(9100 ;) ) Spedzam duzo czasu w samochodzie, a 10 euro niczego nie zmieni.

9200 ma za duzy wyswietlacz. Nie mam go gdzie wsadzic

 

Parrot juz w samochodzie.(reszta musi poczekac) Bardzo fajna zabawka.

Szkoda ze muzyka z Iphona, przez Parrota, nie idzie na wzmacniacz a jedynie na glosniki samochodowe, ktore w Transporterze sa slabiutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale tam jest pilot bezprzewodowy to możesz go na desce przyczepić i nie przeszkadza. Przynajmniej tak widziałem w opisie bo zastanawiam się nad wersją 9000 bez wyświetlacza, lecz dodatkowo uzyskuje się odtwarzacz z pendrive jak ktoś nie ma w radio wbudowany.

 

Wysłane z mojego X9180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat zmptywowal mnie do wymiany parrota minikit na cos innego. Wpadla jabra freeway. Swietny sprzet, na razie 2 tyg go uzytkuje ale jestem mega zadowolony. Na razie jedynyminus ze wybieranie glosowe idzie przez telefon, w parrocie pobieral sobie ksiazke i przez parrota wszystko szlo. Trudniejsze komendy sa w jabrze, ale za to dzwiek, parowanie ( nie zdarzylo sie jeszcze zeby w 5 sek po wejsciu do auta telefon nie byl sparowany ) i bateria!!!! 2 tyg na kednym ladowaniu i jeszcse nic nie mowi ze rozladowana, fakt ze rozmawiam malo 1-2 rozmowy dziennie ale janosik chodzi non stop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam jest pilot bezprzewodowy to możesz go na desce przyczepić i nie przeszkadza. Przynajmniej tak widziałem w opisie bo zastanawiam się nad wersją 9000 bez wyświetlacza, lecz dodatkowo uzyskuje się odtwarzacz z pendrive jak ktoś nie ma w radio wbudowany.

 

Wysłane z mojego X9180

Jest pilot. I to jest super rozwiazanie, jesli chodzi o dostep do menu zestawu i obsluge telefonu.

Gorzej z manewrowaniem kierownica(ciagle cos wciskam i zawadzam) mimo ze sprawdzilem juz kilka miejsc na kierownicy, ciagle jeszcze nie znalazlem dobrego miejsca.

Klejenie pilota na desce, wyklucza sens zakupu zestawu z pilotem.

Funkcjonalnosc spada, do poziomu tanszych zestawow, jak np 3100. Gdzie wszystko jest razem, na kablu, mocowane do deski. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.