Skocz do zawartości

Systemy: Megs Solo, Sholl S17


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie szanowni koledzy.

Łukasz, wrzuć to gdzieś, byle nie do kosza.

 

Pytanie, co sądzicie o systemach typu jak w tytule.

Osobiście widziałem jak nOx działa na s17. Moge powiedzieć, że system sie sprawdza.

A co z Solo Megs'a?

 

Są jakieś inne systemy?

 

Podpowiedzcie, i wypowiedzcie się.

 

Może nasi koledzy, z mniejszym zasobem kasy coś z tego wyciągną (nie każdego stać na zakup kompletu padów i kompletu past ściernych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Solo Megs'a?

 

Używam SOLO Megsa, ale tylko padów i wełniaków. Mają świetne wełniaki - są cienkie i są 2 rodzaje - mocny i słabszy. Ze względu na to, że są cienkie łatwo się nimi pracuje. Julek widział jak ładnie zdejmuje się nimi zmatowienie po papierze ściernym - nawet hologramów za wiele nie było.

 

soloproductsimg.jpg

 

Są jeszcze pady - żółty i czarny - obydwa z takimi nacięciami, które w porównaniu do "pełnych" padów powodują wytwarzanie mniejszej ilości ciepła. Dodatkowo jakoś lepiej mi się nimi wykańcza powierzchnię - nawet po użyciu PP ładnie wygląda powierzchnia. Używałem ich z M105/205 oraz Menzerną i świetnie się to sprawdza.

 

Za to nie wiem czemu, ale nie do końca byłem zadowolony z użycia ich z Flex'em mimośrodowym - na lakierze ostały takie powiedzmy 0,1mm dzióbki (nie wiem jak to określić, ale Arek powinien lepiej opisać o co mi chodzi, bo on to zauważył jak ocenialiśmy powierzchnię po użyciu takiej kombinacji). Albo wynika to z tego, że z takim rodzajem maszyny one się nie sprawdzają, albo była to zła metoda użycia przeze mnie - robiłem nimi na Flex'ie pierwszy raz więc tutaj też można się doszukiwać problemu.

 

Nie używałem za to past polerskich z sytemu SOLO więc na ich temat się nie wypowiem. Podobno są przystosowane typowo pod te pady, ale tak jak mówię nie jestem w stanie tego potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.