Jump to content

DUB IT! 2015


Recommended Posts

Już za niecały miesiąc kolejna edycja DUB IT, według mnie jednej z najlepszych imprez tuningowych w naszym kraju. Ja zapewne pojawię się znów w niedzielę i będzie mnie można będzie spotkać koło Lowered Caddy od TuningKingz ;).

 

dubit.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ADBL, dzięki za rozmowę o kosmetykach, KA i innych rzeczach. Impreza przednia, a stoisko mieliście świetnie zaopatrzone. Po rozmowie mam już kilka ciekawych pomysłów na dalszy rozwój, mam nadzieję, że uda się je zrealizować :).

 

Muzyka była mocno przesadzona, po godzinie na hali bolała mnie głowa i zamiast zostać, dalej rozmawiać to wolałem wyjść i wrócić do domu mam nadzieję, że w przyszłym roku organizatorzy ograniczą troszkę muzykę.

Link to comment
Share on other sites

Trzeci raz odwiedziłem DUB IT, nie żałuję dnia poświęconego na wypad, w tym roku całkiem przyjemna impreza. Kto nie był i waha się czy podjechać, jutro ma jeszcze okazję ;)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przed chwilą wróciłem. Impreza naprawdę warta odwiedzenia. :) Jedyne do czego mogłem się przyczepić to podczas dzisiejszego mierzenia(?) gleby na hali było mega czuć spalinami, przez co mój chrześnik (7-latek) nie czuł się za dobrze i musieliśmy wyjść się przewietrzyć. Tak to naprawdę na + .

oczywiście zakup u ADBL dokonany :):)

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.