Skocz do zawartości

Recenzje zestawu Car Leather Care Kit od LEATHER-OTTIMO


leather-ottimo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Miło nam poinformować że otrzymaliśmy pierwszą recenzję od użytkownika @viechooo naszego zestawu testowego o którym pisaliśmy w tym temacie.

 

Witam, miałem chwilę wolnego czasu i pokusiłem się o test Państwa produktów. Testowałem Rapid Cleaner oraz Leather Protector. Wybrałem do testu Rapid Cleaner ponieważ skóra, na której wykonywany był test nie jest do końca gładka, a jej stan wskazywał na nieczyszczoną długi czas.

 

Najpierw relacja zdjęciowa.

 

Górny element przed czyszczeniem, ewidentnie widać zabrudzenia we wgłębieniach skóry i zatłuszczony wygląd. Dolny element po czyszczeniu.

8zuysn7zghtn.jpg

 

Zbliżenie na brudną część

z2lwrg963fl2.jpg

 

 

Porównanie obu wyczyszczonych części fotela.

7e901xpoibtr.jpg

 

 

Z daleka

31s6jqaottaf.jpg

 

I z bliska :) Widać bardzo dobry efekt czyszczenia.

ohaq1mdrmfl3.jpg

 

 

Znalazłem bardziej zabrudzone miejsce, tutaj nie trzeba wskazywać która strona jest przed a która po :)

mo62tf53ymra.jpg

 

Z bliska

ahdgmeh3z9db.jpg

 

 

A tak przedstawia się cały fotel po wyczyszczeniu Rapid Cleanerem i zabezpieczeniu Leather Protectorem

 

uiopxgc55ax4.jpg

 

Ładny, naturalny matowy wygląd skóry.

 

Teraz wnioski i spostrzeżenia.

Rapid Cleaner stosowałem zgodnie z zaleceniami na etykiecie czyli aplikując na gąbkę i gąbką na tapicerkę. Wszystko dobrze ładnie się pieni ale gąbka jest bardzo miękka i na testowanym brudzie w zagłębieniach ta metoda nie zdała egzaminu. Postanowiłem użyć szczoteczkę. Próba naniesienia produktu bezpośrednio na szczotkę skończyła się fiaskiem. Wróciłem do aplikacji produktu na gąbkę, gąbką na tapicerkę i dopiero powstałą pianę traktowałem szczoteczką. Pomysł niby był dobry z tym, że piana bardzo szybko znikała i miałem wrażenie jakbym "szorował" suchą skórę. Ponad to nakładanie produktu najpierw na gąbkę, później gąbką na tapicerkę a dopiero użycie szczotki jest strasznie kłopotliwe aczkolwiek przy odrobinie wprawy okazuje się skuteczne.

 

Jeżeli chodzi o działanie produktu to oceniam go bardzo dobrze co zresztą widać na powyższych zdjęciach. Największym problemem jest tutaj aplikacja. Cudów po tej gąbce się nie spodziewałem bo z doświadczenia wiem, że często szczotkować trzeba nawet kilka razy, ale biorą pod uwagę jej twardość to nadaje się ona tylko do tworzenia piany i do ewentualnego usunięcia tłustego wyglądu skóry, nie brudu!

 

Zużycie produktu oceniam na całkiem dobre ponieważ na cały fotel zużyłem około 20-30ml produktu co przy takim sposobie aplikacji wydaje mi się być znośnym wynikiem.

 

Porównując środek czyszczący Państwa firmy z środkiem firmy Colourlock ze względu na sposób aplikacji (ponieważ skuteczność obu jest bardzo dobra) wybrałbym po raz kolejny firmę Colourlock ponieważ aplikacja bezpośrednio na szczoteczkę i długość utrzymywania się piany podczas szorowania są ewidentnie bardziej praktyczne.

 

Jeżeli chodzi o środek zabezpieczający to wasz produkt bardziej mi odpowiada. Konsystencja mleczka i łatwość aplikacji powoduje, że zużycie produktu jest minimalne. Produkt pozostawia po sobie ładne nie narzucające się matowe wykończenie. Jeżeli chodzi o jego jakość to dopiero za zalecane 12 godzin zamierzam sprawdzić reklamowaną przez Państwa hydrofobowość powłoki tworzonej przez Leather Protector.

 

Dziękuję za produkt do testu. Pozdrawiam.

 

Klienci "wychowani" na naszych preparatach nie mają większych problemów z aplikacją za pomocą gąbki i szczoteczki - kwestia przyzwyczajeń. Na życzenie Klientów wysyłamy puste aplikatory piany - produkty czyszczące dobrze z nimi współpracują :)

 

Czekamy na kolejne recenzje.

 

 

Zdjęcia z pierwszej recenzji dostępne tutaj:

http://imgur.com/a/cNoss/all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.