Skocz do zawartości

BMW 7 e38


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Dystrybutor
Czekam na fotki, jak pójdzie w dół ;)

 

Koło jest docelowe czy przejściowe?

racczej docelowe, to jest takie auto że wolę inwestować w wymianę częsci które już swoje lata mają aniżeli w gadżety. Mnie zresztą te koła się podobają jedynie opony wpadną inne

co do mory to wlaśnie sam nie wiem z jednej strony mi się nie podoba a z drugiej świadczy o dziewictwie tego nie młodego już auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety oponę na zapasie masz w niewłaściwym rozmiarze. Za małą od e38. Sprawdź nośność tego klebera bo w trasie przy złapanej gumie możesz daleko nie zajechać i będzie jak u Prezydenta na A4, czego oczywiście Ci nie życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

A więc tak wlaśnie robię że inwestuję w części oem, dla mnie stan techniczny i wygoda ważniejszcze od customowych felg czy zawiasu. Jeśli chodzi o burdelówki to wiesz ile kosztują :D ale mam nadzieję że i na to przjdzie czas. Co do zapasu to szczerze nie zwróciłem na to uwagi ale to już nie jest ważne bo na zapas mam zamiar kupić 17 tak jak na aucie.

impex pochwal się swoją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 350 zl da się dorwać tylne plus przednia środkowa-myślę,że to super tanio.

Co do mojej to nie ma się czym chwalic,jest w tej chwili rozgrzebana,ale kompletna ;)

750i z 97 roku,oxfordgryn.Słabe wyposażenie,ale na duży plus zupełny brak korozji,pełna sprawność mechaniczna,wszystko działa i całkiem niski udokumentowany przebieg.

DSC05106.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz tutaj np http://7er.pl/showthread.php/45832-lamp ... ierz-bosch

 

Poza tym na allegro często się trafiają tylko szybko schodzą :)

Fajny bajer takie lampki.

Sprawdzaj też aukcje tego Pana http://allegro.pl/listing/user/listing. ... id=4793203

 

Moge go polecic bo sam robiłem u niego całkiem spore zakupy.Często ma na sprzedaż rozne rarytasy w tym burdelowki,podswietlane klamki,grzane kierownice itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.