Skocz do zawartości

Focus MK1 - proszę o ocenę zestawu.


Pakollo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Pogoda coraz lepsza więc naszła mnie ochota na dopieszczenie mojego auta :)

Na początku chciałem skompletować zestaw do ręcznego poprawienia lakieru mojej Alfy, ale minęło trochę czasu, przybyło trochę funduszy i uznałem że chciałbym spróbować swoich sił z maszyną polerską żeby nie marnować całego dnia na jeden element :D

Pacjent również się zmienił: Ford Focus MK1, kolor czarny. Lakier zmatowiały, dużo swirly i trochę głębszych rys. Według mnie większość nadaje się do spolerowania.

Moja wstępna lista zakupów obejmuje:

 

Polerka K2

 

Mycie:

- Blink Car Shampoo Fruit Basket (myślałem o Shiny Garage strawberry ale według opinii na forum Blink chyba jest lepszy)

- Glinka Valet Pro żółta

- Prickbort

- SG Iron Off Bleeding

- SG Red Devil

- Do plastików SG Jet Black

 

Polerowanie:

No I tu mam problem bo mam już kupionego Megsa UC i PB Black Hole ale nie wiem czy to dobry zestaw jeżeli chciałbym kupić polerkę.

Może zastąpić obydwa produkty np. pastami Menzerny (np. PF2500 i SF4000)i potem DJ Lime Prime lub Prima Amigo i na to wosk?

Wosk chciałbym raczej długodystansowy, Fusso ,King of Gloss, Colli 476 albo Hi-temp.

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się dziś dokładniej i mam takie wrażenie że UC to będzie zdecydowanie za mało. Poniżej przykładowe zdjęcia:

 

rmedyLtm.jpg

NbAndBPm.jpg

sqB0fy6m.jpg

 

I jest jeszcze większa rysa którą trzeba będzie wypełnić:

joLh4npm.jpg

 

Czy w takim wypadku da radę zestaw FG 500, PF2500 i SF4000? A może spróbować coś innego przy pierwszej styczności z polerką?

I potem na to DJ LP i wosk.

 

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.